BEST STEEL STRUCTURE S.R.L.

Activă

2522 Fabricarea altor rezervoare, cisterne și containere din metal

BEST STEEL STRUCTURE S.R.L. (CUI 52613369) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 1 octombrie 2025, cu activitatea principală „fabricarea altor rezervoare, cisterne și containere din metal” (CAEN 2522).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 289.630 lei, profit net de 4.404 lei, datorii de 209.251 lei, capitaluri proprii de 4.604 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 36 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

36

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

36 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Datoriile depășesc totalul activelor.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
107.19%
Solvabilitate
2.36%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

289.630lei

Venituri totale

289.750lei

Rezultat net

4.404lei

Datorii

209.251lei

Capitaluri proprii

4.604lei

Capital de lucru

-14.039lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

48.272lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025074877006
Data înregistrării
1 octombrie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
2522 — Fabricarea altor rezervoare, cisterne și containere din metal
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD TINERETULUI, NR.9, BL.Z3, SC.1, ET.7, AP.44

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

36clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate2.36%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.93 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate1.52%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare107.19%

    Datoriile depășesc valoarea activelor.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante195.212lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe84.476lei
I5Casa și conturi la bănci110.736lei
I6Cheltuieli în avans18.643lei

Pasiv

I7Datorii209.251lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri4.604lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă289.630lei
I14Venituri totale289.750lei
I15Cheltuieli totale284.535lei
I16Profit brut5.215lei
I18Profit net4.404lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă1,52%
Marjă brută1,8%
Rentabilitatea capitalurilor95,66%
Rentabilitatea activelor2,26%
Grad de îndatorare107,19%
Lichiditate curentă0,93
Cifră de afaceri pe salariat48.272lei
Fond de rulment-14.039lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

2522 Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre BEST STEEL STRUCTURE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BEST STEEL STRUCTURE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 289.630 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.404 lei.
BEST STEEL STRUCTURE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BEST STEEL STRUCTURE S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are BEST STEEL STRUCTURE S.R.L.?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BEST STEEL STRUCTURE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 209.251 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BEST STEEL STRUCTURE S.R.L.?
36 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BEST STEEL STRUCTURE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BEST STEEL STRUCTURE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 2522 — Fabricarea altor rezervoare, cisterne și containere din metal.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .