ENACHESOFTWARE S.R.L.

Activă

6209 Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

ENACHESOFTWARE S.R.L. (CUI 49753095) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Voluntari, ILFOV, înregistrată la 12 martie 2024, cu activitatea principală „alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei” (CAEN 6209).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 346.310 lei, profit net de 269.652 lei, datorii de 433.847 lei, capitaluri proprii de 269.892 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 89 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

89

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

89 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
61.65%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

346.310lei

Venituri totale

346.958lei

Rezultat net

269.652lei

Datorii

433.847lei

Capitaluri proprii

269.892lei

Capital de lucru

269.892lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

346.310lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J23/1897/2024
Data înregistrării
12 martie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
6209 — Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
Sediu social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. PIPERA, NR.1/VII A, CORP B, TRONSON B3, ET.2, AP.231

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+36,9%
Profitul, față de anul trecut
+36,8%
Creștere anuală compusă
+36,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

89clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate38.35%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.62 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate77.86%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare61.65%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință36.87%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8920242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante703.739lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe258.450lei
I5Casa și conturi la bănci140lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii433.847lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri269.892lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă346.310lei
I14Venituri totale346.958lei
I15Cheltuieli totale67.117lei
I16Profit brut279.841lei
I18Profit net269.652lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă77,86%
Marjă brută80,81%
Rentabilitatea capitalurilor99,91%
Rentabilitatea activelor38,32%
Grad de îndatorare61,65%
Lichiditate curentă1,62
Cifră de afaceri pe salariat346.310lei
Fond de rulment269.892lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
36,87%
Creștere anuală compusă
36,87%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației

Cele mai nou înregistrate în județul Ilfov

Întrebări despre ENACHESOFTWARE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ENACHESOFTWARE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 346.310 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 269.652 lei.
ENACHESOFTWARE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ENACHESOFTWARE S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are ENACHESOFTWARE S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ENACHESOFTWARE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 433.847 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ENACHESOFTWARE S.R.L.?
89 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ENACHESOFTWARE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ENACHESOFTWARE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6209 — Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .