INFINIT CENTRUM S.R.L.

Activă

5621 Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente

INFINIT CENTRUM S.R.L. (CUI 49709464) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Frumuşani Com. Frumuşani, CĂLĂRAŞI, înregistrată la 5 martie 2024, cu activitatea principală „activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente” (CAEN 5621).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 886.545 lei, pierdere netă de 8.161 lei, datorii de 193.284 lei, capitaluri proprii de 20.851 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 36 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

36

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

36 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Anul analizat s-a încheiat cu pierdere.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Profitabilitate
-0.92%
Îndatorare
90.26%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

886.545lei

Venituri totale

886.545lei

Rezultat net

-8.161lei

Datorii

193.284lei

Capitaluri proprii

20.851lei

Capital de lucru

-56.299lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

147.758lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J51/177/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2024000177513
Data înregistrării
5 martie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
5621 — Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
Sediu social
JUD. CĂLĂRAŞI, SAT FRUMUŞANI COM. FRUMUŞANI, STR. SFÂNTUL CONSTANTIN, NR.15

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+226,5%
Profitul, față de anul trecut
-128,3%
Creștere anuală compusă
+226,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

36clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate9.74%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.71 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate-0.92%

    Anul s-a încheiat cu pierdere.

  • Îndatorare90.26%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință226.45%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA3620242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate77.150lei
I2Active circulante136.985lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe126.554lei
I5Casa și conturi la bănci10.431lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii193.284lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri20.851lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă886.545lei
I14Venituri totale886.545lei
I15Cheltuieli totale894.058lei
I16Profit brut0lei
I18Profit net0lei
I19Pierdere netă8.161lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă-0,92%
Marjă brută-0,85%
Rentabilitatea capitalurilor-39,14%
Rentabilitatea activelor-3,81%
Grad de îndatorare90,26%
Lichiditate curentă0,71
Cifră de afaceri pe salariat147.758lei
Fond de rulment-56.299lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
226,45%
Creștere anuală compusă
226,45%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Cele mai nou înregistrate în județul Călărași

Întrebări despre INFINIT CENTRUM S.R.L.

Ce cifră de afaceri are INFINIT CENTRUM S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 886.545 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost -8.161 lei.
INFINIT CENTRUM S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus INFINIT CENTRUM S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are INFINIT CENTRUM S.R.L.?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are INFINIT CENTRUM S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 193.284 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are INFINIT CENTRUM S.R.L.?
36 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
INFINIT CENTRUM S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are INFINIT CENTRUM S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5621 — Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .