DIAMOND EXCLUSIVE PCF S.R.L.

Activă

5621 Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente

DIAMOND EXCLUSIVE PCF S.R.L. (CUI 45572371) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI, înregistrată la 2 februarie 2022, cu activitatea principală „activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente” (CAEN 5621).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 360.355 lei, profit net de 11.030 lei, datorii de 363.218 lei, capitaluri proprii de 30.094 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 43 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

43

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

43 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.21 x
Îndatorare
92.35%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

360.355lei

Venituri totale

412.472lei

Rezultat net

11.030lei

Datorii

363.218lei

Capitaluri proprii

30.094lei

Capital de lucru

-288.557lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

360.355lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J51/76/2022
Data înregistrării
2 februarie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
5621 — Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
Sediu social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. PLEVNA, NR.108

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+884,6%
Profitul, față de anul trecut
+192,7%
Creștere anuală compusă
+31,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

43clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate7.65%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.21 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate3.06%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare92.35%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință884.58%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA432022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate318.651lei
I2Active circulante74.661lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci74.661lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii363.218lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri30.094lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă360.355lei
I14Venituri totale412.472lei
I15Cheltuieli totale398.934lei
I16Profit brut13.538lei
I18Profit net11.030lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă3,06%
Marjă brută3,76%
Rentabilitatea capitalurilor36,65%
Rentabilitatea activelor2,8%
Grad de îndatorare92,35%
Lichiditate curentă0,21
Cifră de afaceri pe salariat360.355lei
Fond de rulment-288.557lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
884,58%
Creștere anuală compusă
31,34%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Cele mai nou înregistrate în județul Călărași

Întrebări despre DIAMOND EXCLUSIVE PCF S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DIAMOND EXCLUSIVE PCF S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 360.355 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 11.030 lei.
DIAMOND EXCLUSIVE PCF S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DIAMOND EXCLUSIVE PCF S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are DIAMOND EXCLUSIVE PCF S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DIAMOND EXCLUSIVE PCF S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 363.218 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DIAMOND EXCLUSIVE PCF S.R.L.?
43 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DIAMOND EXCLUSIVE PCF S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DIAMOND EXCLUSIVE PCF S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5621 — Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .