MM PUNCTUALLY S.R.L.

Activă

4120 Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

MM PUNCTUALLY S.R.L. (CUI 49490274) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Săveni Com. Săveni, IALOMIŢA, înregistrată la 29 ianuarie 2024, cu activitatea principală „lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale” (CAEN 4120).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 291.089 lei, profit net de 2.464 lei, datorii de 21.542 lei, capitaluri proprii de 70.644 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-40.36%
Profitabilitate
0.85%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

291.089lei

Venituri totale

292.523lei

Rezultat net

2.464lei

Datorii

21.542lei

Capitaluri proprii

70.644lei

Capital de lucru

54.654lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

97.030lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J21/51/2024
Data înregistrării
29 ianuarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Sediu social
JUD. IALOMIŢA, SAT SĂVENI COM. SĂVENI, STR. PAUL GEORGESCU, NR.9

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-40,4%
Profitul, față de anul trecut
-96,4%
Creștere anuală compusă
-40,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate76.63%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.54 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate0.85%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare23.37%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-40.36%

    Cifra de afaceri a scăzut cu peste 20% față de anul anterior.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7820242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate15.990lei
I2Active circulante76.196lei
I3Stocuri5.879lei
I4Creanțe8.080lei
I5Casa și conturi la bănci62.237lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii21.542lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri70.644lei
I11Capital subscris vărsat0lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă291.089lei
I14Venituri totale292.523lei
I15Cheltuieli totale287.193lei
I16Profit brut5.330lei
I18Profit net2.464lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă0,85%
Marjă brută1,83%
Rentabilitatea capitalurilor3,49%
Rentabilitatea activelor2,67%
Grad de îndatorare23,37%
Lichiditate curentă3,54
Cifră de afaceri pe salariat97.030lei
Fond de rulment54.654lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
-40,36%
Creștere anuală compusă
-40,36%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Cele mai nou înregistrate în județul Ialomița

Întrebări despre MM PUNCTUALLY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MM PUNCTUALLY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 291.089 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.464 lei.
MM PUNCTUALLY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MM PUNCTUALLY S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are MM PUNCTUALLY S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MM PUNCTUALLY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 21.542 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MM PUNCTUALLY S.R.L.?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MM PUNCTUALLY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MM PUNCTUALLY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .