ARTADO LOGIC S.R.L.

Activă

3821 Tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase

ARTADO LOGIC S.R.L. (CUI 46558391) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 28 iulie 2022, cu activitatea principală „tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase” (CAEN 3821).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 256.500 lei, profit net de 101.162 lei, datorii de 91.064 lei, capitaluri proprii de 101.362 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 86 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

86

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

86 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani
Lichiditate
1.37 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

256.500lei

Venituri totale

319.935lei

Rezultat net

101.162lei

Datorii

91.064lei

Capitaluri proprii

101.362lei

Capital de lucru

34.013lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

128.250lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2022004646123
Data înregistrării
28 iulie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
3821 — Tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA ARDEALULUI, NR.18

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+28,7%
Profitul, față de anul trecut
+158,5%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

86clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate40.41%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.37 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate39.44%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare36.3%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință28.71%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA862022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate125.787lei
I2Active circulante125.077lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe97.652lei
I5Casa și conturi la bănci27.425lei
I6Cheltuieli în avans51lei

Pasiv

I7Datorii91.064lei
I8Venituri în avans58.489lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri101.362lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă256.500lei
I14Venituri totale319.935lei
I15Cheltuieli totale216.199lei
I16Profit brut103.736lei
I18Profit net101.162lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă39,44%
Marjă brută40,44%
Rentabilitatea capitalurilor99,8%
Rentabilitatea activelor40,33%
Grad de îndatorare36,3%
Lichiditate curentă1,37
Cifră de afaceri pe salariat128.250lei
Fond de rulment34.013lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
28,71%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3821 Recuperarea materialelor reciclabile

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre ARTADO LOGIC S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ARTADO LOGIC S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 256.500 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 101.162 lei.
ARTADO LOGIC S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ARTADO LOGIC S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are ARTADO LOGIC S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ARTADO LOGIC S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 91.064 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ARTADO LOGIC S.R.L.?
86 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ARTADO LOGIC S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ARTADO LOGIC S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3821 — Tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .