DEZMAR DEPO S.R.L.

Activă

3821 Tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase

DEZMAR DEPO S.R.L. (CUI 52316414) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu, CLUJ, înregistrată la 13 august 2025, cu activitatea principală „tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase” (CAEN 3821).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 33.800 lei, profit net de 24.921 lei, datorii de 44.913 lei, capitaluri proprii de 25.421 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
63.86%
Lichiditate
1.14 x

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

33.800lei

Venituri totale

40.940lei

Rezultat net

24.921lei

Datorii

44.913lei

Capitaluri proprii

25.421lei

Capital de lucru

6.482lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

33.800lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025060232006
Data înregistrării
13 august 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
3821 — Tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase
Sediu social
JUD. CLUJ, SAT MIHAI VITEAZU COM. MIHAI VITEAZU, STR. DELNIŢEI, NR.16B

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate36.14%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.14 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate73.73%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare63.86%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate18.939lei
I2Active circulante51.395lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe25.650lei
I5Casa și conturi la bănci25.745lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii44.913lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri25.421lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă33.800lei
I14Venituri totale40.940lei
I15Cheltuieli totale11.385lei
I16Profit brut29.555lei
I18Profit net24.921lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă73,73%
Marjă brută87,44%
Rentabilitatea capitalurilor98,03%
Rentabilitatea activelor35,43%
Grad de îndatorare63,86%
Lichiditate curentă1,14
Cifră de afaceri pe salariat33.800lei
Fond de rulment6.482lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3821 Recuperarea materialelor reciclabile

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre DEZMAR DEPO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DEZMAR DEPO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 33.800 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 24.921 lei.
DEZMAR DEPO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DEZMAR DEPO S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are DEZMAR DEPO S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DEZMAR DEPO S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 44.913 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DEZMAR DEPO S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DEZMAR DEPO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DEZMAR DEPO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3821 — Tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .