TMM DESEURI RECICLABILE S.R.L.

Activă

3811 Colectarea deşeurilor nepericuloase

TMM DESEURI RECICLABILE S.R.L. (CUI 44232142) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Bradu Com. Bradu, ARGEŞ, înregistrată la 6 mai 2021, cu activitatea principală „colectarea deşeurilor nepericuloase” (CAEN 3811).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.836.963 lei, profit net de 815.078 lei, datorii de 889.315 lei, capitaluri proprii de 524.715 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 84 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

84

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

84 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
62.89%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.836.963lei

Venituri totale

1.859.933lei

Rezultat net

815.078lei

Datorii

889.315lei

Capitaluri proprii

524.715lei

Capital de lucru

497.967lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

612.321lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2021001128034
Data înregistrării
6 mai 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase
Sediu social
JUD. ARGEŞ, SAT BRADU COM. BRADU, STR. DRUM 23

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
—
Profitul, față de anul trecut
-22,3%
Creștere anuală compusă
+0,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

84clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate37.11%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.56 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate44.37%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare62.89%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8420212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate26.748lei
I2Active circulante1.387.282lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe800.335lei
I5Casa și conturi la bănci586.947lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii889.315lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri524.715lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.836.963lei
I14Venituri totale1.859.933lei
I15Cheltuieli totale901.507lei
I16Profit brut958.426lei
I18Profit net815.078lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă44,37%
Marjă brută52,17%
Rentabilitatea capitalurilor155,34%
Rentabilitatea activelor57,64%
Grad de îndatorare62,89%
Lichiditate curentă1,56
Cifră de afaceri pe salariat612.321lei
Fond de rulment497.967lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
—
Creștere anuală compusă
0,56%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase

Cele mai nou înregistrate în județul Argeș

Întrebări despre TMM DESEURI RECICLABILE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TMM DESEURI RECICLABILE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.836.963 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 815.078 lei.
TMM DESEURI RECICLABILE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TMM DESEURI RECICLABILE S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are TMM DESEURI RECICLABILE S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TMM DESEURI RECICLABILE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 889.315 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TMM DESEURI RECICLABILE S.R.L.?
84 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TMM DESEURI RECICLABILE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TMM DESEURI RECICLABILE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .