ISOL TAG SÎIA S.R.L.

Activă

4399 Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.

ISOL TAG SÎIA S.R.L. (CUI 43197330) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Orleşti Com. Orleşti, VÂLCEA, înregistrată la 16 octombrie 2020, cu activitatea principală „alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.” (CAEN 4399).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Nu apare cu bilanț depus pentru 2021. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 449.535 lei, profit net de 3.854 lei, datorii de 400.727 lei, capitaluri proprii de 184.013 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 65 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

65

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

65 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.97 x
Profitabilitate
0.86%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

449.535lei

Venituri totale

454.535lei

Rezultat net

3.854lei

Datorii

400.727lei

Capitaluri proprii

184.013lei

Capital de lucru

-13.521lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

112.384lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2020000790385
Data înregistrării
16 octombrie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sediu social
JUD. VÂLCEA, SAT ORLEŞTI COM. ORLEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.102

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2021 nu apare depus Termenul legal pentru 2021 a fost 30 mai 2022, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 1.622 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+85,5%
Profitul, față de anul trecut
+63,9%
Creștere anuală compusă
+62,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

65clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate31.47%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.97 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.86%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare68.53%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință85.51%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA652022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate197.534lei
I2Active circulante387.206lei
I3Stocuri334.400lei
I4Creanțe25.480lei
I5Casa și conturi la bănci27.326lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii400.727lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri184.013lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă449.535lei
I14Venituri totale454.535lei
I15Cheltuieli totale441.952lei
I16Profit brut12.583lei
I18Profit net3.854lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă0,86%
Marjă brută2,8%
Rentabilitatea capitalurilor2,09%
Rentabilitatea activelor0,66%
Grad de îndatorare68,53%
Lichiditate curentă0,97
Cifră de afaceri pe salariat112.384lei
Fond de rulment-13.521lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
85,51%
Creștere anuală compusă
62,71%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre ISOL TAG SÎIA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ISOL TAG SÎIA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 449.535 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 3.854 lei.
ISOL TAG SÎIA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ISOL TAG SÎIA S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025. Nu apar depuse situațiile pentru 2021.
Câți angajați are ISOL TAG SÎIA S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ISOL TAG SÎIA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 400.727 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ISOL TAG SÎIA S.R.L.?
65 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ISOL TAG SÎIA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ISOL TAG SÎIA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .