VERTICAL X TECH S.R.L.

Activă

4399 Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.

VERTICAL X TECH S.R.L. (CUI 51932149) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Cârlogani Orş. Bălceşti, VÂLCEA, înregistrată la 10 iunie 2025, cu activitatea principală „alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.” (CAEN 4399).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 141.934 lei, profit net de 58.759 lei, datorii de 297.608 lei, capitaluri proprii de 58.959 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 63 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

63

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

63 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Solvabilitate
7.89%
Lichiditate
0.89 x

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

141.934lei

Venituri totale

148.738lei

Rezultat net

58.759lei

Datorii

297.608lei

Capitaluri proprii

58.959lei

Capital de lucru

-33.358lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

70.967lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025040621006
Data înregistrării
10 iunie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sediu social
JUD. VÂLCEA, SAT CÂRLOGANI ORŞ. BĂLCEŞTI, STR. PREOT LEON DUMITRESCU, NR.63

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

63clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate7.89%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.89 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate41.4%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare39.82%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate483.112lei
I2Active circulante264.250lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe263.124lei
I5Casa și conturi la bănci1.126lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii297.608lei
I8Venituri în avans390.795lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri58.959lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă141.934lei
I14Venituri totale148.738lei
I15Cheltuieli totale78.787lei
I16Profit brut69.951lei
I18Profit net58.759lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă41,4%
Marjă brută49,28%
Rentabilitatea capitalurilor99,66%
Rentabilitatea activelor7,86%
Grad de îndatorare39,82%
Lichiditate curentă0,89
Cifră de afaceri pe salariat70.967lei
Fond de rulment-33.358lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre VERTICAL X TECH S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VERTICAL X TECH S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 141.934 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 58.759 lei.
VERTICAL X TECH S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus VERTICAL X TECH S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are VERTICAL X TECH S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are VERTICAL X TECH S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 297.608 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are VERTICAL X TECH S.R.L.?
63 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
VERTICAL X TECH S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are VERTICAL X TECH S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .