PFLEGE 24 ROXMAR S.R.L.
Activă8810 Activităţi de asistenţă socială, fără cazare, pentru bătrâni şi pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
PFLEGE 24 ROXMAR S.R.L. (CUI 40142012) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Caransebeş, CARAŞ-SEVERIN, înregistrată la 12 noiembrie 2018, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă socială, fără cazare, pentru bătrâni şi pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure” (CAEN 8810).
A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 27.733.795 lei, profit net de 1.476.141 lei, datorii de 2.948.344 lei, capitaluri proprii de 1.477.351 lei, 157 de salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 80 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 8 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa A
Risc foarte scăzut
80 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Îndatorare
- 66.62%
- Lichiditate
- 1.22 x
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
27.733.795lei
Venituri totale
27.758.179lei
Rezultat net
1.476.141lei
Datorii
2.948.344lei
Capitaluri proprii
1.477.351lei
Capital de lucru
637.465lei
Salariați
157
Cifră de afaceri pe salariat
176.648lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J11/725/2018
- Nr. registrul comerțului, forma nouă
- J2018000725111
- Data înregistrării
- 12 noiembrie 2018
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 8810 — Activităţi de asistenţă socială, fără cazare, pentru bătrâni şi pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
- Sediu social
- JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, STR. NICOLAE CORNEANU, SPAŢIU COMERCIAL, BL.C3, SC.D, AP.1
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2018–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +21,4%
- Profitul, față de anul trecut
- +38%
- Creștere anuală compusă
- +133,3%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc foarte scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate33.38%
Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.
- Lichiditate1.22 x
Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.
- Profitabilitate5.32%
Marjă netă sănătoasă.
- Îndatorare66.62%
Îndatorare ridicată.
- Tendință21.39%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2018–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 21,39%
- Creștere anuală compusă
- 133,3%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială
8810 Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure
Cele mai nou înregistrate în județul Caraș-Severin
- KAISERLICHE PFLEGEBETREUUNG S.R.L. CUI 48268599 · Mun. Caransebeş · înființată 31.05.2023SRL
- ÎNGRIJIRE SENIORI CLAUDIA PORTIK S.R.L. CUI 45327712 · Orş. Oţelu Roşu · înființată 08.12.2021TVASRL
- PFLEGE ANDU UND HAUSHALTHILFE PERFECT WORK S.R.L. CUI 44871456 · Mun. Reşiţa · înființată 08.09.2021TVASRL
- ROXHANEMY PERFECT WORK S.R.L. CUI 44422627 · Sat Zăvoi Com. Zăvoi · înființată 11.06.2021TVASRL
- KDF VEST SOLUTIONS S.R.L. CUI 44184282 · Mun. Reşiţa · înființată 26.04.2021SRL
- PFLEGE UND HAUSHALTHILFE 24 H S.R.L. CUI 43209184 · Sat Petroşniţa Com. Bucoşniţa · înființată 19.10.2020SRL
Întrebări despre PFLEGE 24 ROXMAR S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are PFLEGE 24 ROXMAR S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 27.733.795 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.476.141 lei.
- PFLEGE 24 ROXMAR S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus PFLEGE 24 ROXMAR S.R.L.?
- 8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
- Câți angajați are PFLEGE 24 ROXMAR S.R.L.?
- 157 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are PFLEGE 24 ROXMAR S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.948.344 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are PFLEGE 24 ROXMAR S.R.L.?
- 80 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- PFLEGE 24 ROXMAR S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are PFLEGE 24 ROXMAR S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 8810 — Activităţi de asistenţă socială, fără cazare, pentru bătrâni şi pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .