AMP DEZMEMBRĂRI AUTO SRL

Activă

3821 Tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase

AMP DEZMEMBRĂRI AUTO SRL (CUI 36865267) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 22 decembrie 2016, cu activitatea principală „tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase” (CAEN 3821).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 600.074 lei, profit net de 20.669 lei, datorii de 206.799 lei, capitaluri proprii de 215.459 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 80 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

80

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

80 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani
Profitabilitate
3.44%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

600.074lei

Venituri totale

689.104lei

Rezultat net

20.669lei

Datorii

206.799lei

Capitaluri proprii

215.459lei

Capital de lucru

12.858lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

120.015lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2016004445123
Data înregistrării
22 decembrie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
3821 — Tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PARTIZANILOR, NR.108

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+56,5%
Profitul, față de anul trecut
+167,8%
Creștere anuală compusă
+22%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

80clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate51.03%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.06 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate3.44%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare48.97%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință56.47%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA80201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate202.601lei
I2Active circulante219.657lei
I3Stocuri186.448lei
I4Creanțe6.497lei
I5Casa și conturi la bănci26.712lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii206.799lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri215.459lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă600.074lei
I14Venituri totale689.104lei
I15Cheltuieli totale667.533lei
I16Profit brut21.571lei
I18Profit net20.669lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă3,44%
Marjă brută3,59%
Rentabilitatea capitalurilor9,59%
Rentabilitatea activelor4,89%
Grad de îndatorare48,97%
Lichiditate curentă1,06
Cifră de afaceri pe salariat120.015lei
Fond de rulment12.858lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
56,47%
Creștere anuală compusă
21,96%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3821 Recuperarea materialelor reciclabile

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre AMP DEZMEMBRĂRI AUTO SRL

Ce cifră de afaceri are AMP DEZMEMBRĂRI AUTO SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 600.074 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 20.669 lei.
AMP DEZMEMBRĂRI AUTO SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus AMP DEZMEMBRĂRI AUTO SRL?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are AMP DEZMEMBRĂRI AUTO SRL?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are AMP DEZMEMBRĂRI AUTO SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 206.799 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are AMP DEZMEMBRĂRI AUTO SRL?
80 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
AMP DEZMEMBRĂRI AUTO SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are AMP DEZMEMBRĂRI AUTO SRL?
Activitatea principală este CAEN 3821 — Tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .