CAEN 4100Secțiunea F · ConstrucțiiCAEN Rev. 3
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale — județul Cluj
1.571 de firme active din județul Cluj au codul CAEN 4100. În toată țara sunt 38.244.
- Firme afișate
- 1.571
- Județe cu firme
- 42
Domeniul în Cluj, în cifre · din bilanțurile pe 2025
Însumate din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor pentru 2025 de firmele active din Cluj cu acest cod. Bilanțuri intrate în calcul: 1.292.
- Cifră de afaceri
- 4,63 mld. lei
- Rezultat net
- 423,1 mil. lei
- Salariați
- 6.503
- Firme pe profit
- 60.4%
Cât vinde o firmă din Cluj
- Un sfert dintre firme sub
- 111.259 lei
- Mediana
- 342.828 lei
- Un sfert dintre firme peste
- 1,4 mil. lei
- Primele 10% peste
- 5,3 mil. lei
- Salariați, mediana
- 2
Primele cinci firme fac 27.5% din cifra de afaceri a județului, pe acest cod, primele zece 43%.
Firme din Cluj · pagina 6 din 53
- MPRO STRUCTURI S.R.L. CUI 53985778 · Sat Floreşti Com. Floreşti , CLUJ · înregistrată 18.02.2026activăSRL · TVA
- AUTOMATIC NORD SRL CUI 53990839 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 18.02.2026activăSRL
- A & R BAU CONSTRUCT S.R.L. CUI 53945250 · Mun. Turda , CLUJ · înregistrată 16.02.2026activăSRL
- CLC CONSULTING S.R.L. CUI 53945307 · Sat Chinteni Com. Chinteni , CLUJ · înregistrată 16.02.2026activăSRL · TVA
- CRD NORD VEST S.R.L. CUI 53945404 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 16.02.2026activăSRL · TVA
- CAO GLOBAL GROUP S.R.L. CUI 53882780 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 11.02.2026activăSRL · TVA
- THERMOCORE S.R.L. CUI 53882969 · Sat Feleacu Com. Feleacu , CLUJ · înregistrată 11.02.2026activăSRL
- VILO BAU S.R.L. CUI 53882985 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 11.02.2026activăSRL
- BOND BROTHERS INVEST S.R.L. CUI 53832910 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 09.02.2026activăSRL
- BAMAY CONSTRUCT S.R.L. CUI 53749904 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 04.02.2026activăSRL
- QORVEX S.R.L. CUI 53712964 · Mun. Gherla , CLUJ · înregistrată 03.02.2026activăSRL
- VANTAGE DEVELOPMENT S.R.L. CUI 53675769 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 02.02.2026activăSRL · TVA
- FINEAS HOUSE CONSTRUCT S.R.L. CUI 53636530 · Sat Crăeşti Com. Petreştii de Jos , CLUJ · înregistrată 30.01.2026activăSRL
- TCM BUILD S.R.L. CUI 53636506 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 30.01.2026activăSRL · TVA
- MEDISVAN S.R.L. CUI 53585046 · Sat Floreşti Com. Floreşti , CLUJ · înregistrată 29.01.2026activăSRL · TVA
- INGCON S.R.L. CUI 53585127 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 29.01.2026activăSRL
- TWIN AXIS BUILD S.R.L. CUI 53475299 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 27.01.2026activăSRL · TVA
- I2M PROJECT SERVICES S.R.L. CUI 53475302 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 27.01.2026activăSRL
- EDILPORTALE DEPOZIT BACIU CUI 53432883 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 26.01.2026activăSRL
- FEC VIS CONSTRUCT S.R.L. CUI 53435316 · Mun. Gherla , CLUJ · înregistrată 26.01.2026activăSRL · TVA
- EUROPILON SOLUTIONS S.R.L. CUI 53435413 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 26.01.2026activăSRL
- REZIST DECOR SRL CUI 53399973 · Sat Mănăstirea Com. Mica , CLUJ · înregistrată 22.01.2026activăSRL
- CAR CONSTRUCT S.R.L. CUI 53377550 · Sat Floreşti Com. Floreşti , CLUJ · înregistrată 22.01.2026activăSRL
- VRC CIVIL SOLUTIONS S.R.L. CUI 53377665 · Sat Rugăşeşti Com. Căşeiu , CLUJ · înregistrată 22.01.2026activăSRL
- OBLAZ CONSTRUCT S.R.L. CUI 53351304 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 21.01.2026activăSRL · TVA
- NGD ROCADA SRL PCT LUCRU CHEII CUI 53325941 · Mun. Turda , CLUJ · înregistrată 20.01.2026activăSRL
- SDC CAPITAL S.R.L. CUI 53327900 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 20.01.2026activăSRL · TVA
- SZEKSTEF CONSTRUCT S.R.L. CUI 53302743 · Sat Sic Com. Sic , CLUJ · înregistrată 19.01.2026activăSRL
- SOPO CONSTRUCT S.R.L. CUI 53285286 · Mun. Cluj-Napoca , CLUJ · înregistrată 16.01.2026activăSRL · TVA
- NAPOCA DREAM S.R.L. CUI 53265599 · Sat Dezmir Com. Apahida , CLUJ · înregistrată 15.01.2026activăSRL
Lista vine din registrul ANAF, actualizat zilnic, și arată firmele active, cele mai noi întâi. Datele fiecărei firme adună bilanțuri, datorii la stat, contracte publice, insolvență și Monitorul Oficial.