TH TRUCKS S.R.L.

Activă

4781 Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe

TH TRUCKS S.R.L. (CUI 9951956) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Com. Gilău, CLUJ, înregistrată la 20 noiembrie 1997, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe” (CAEN 4781).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 645.496.153 lei, profit net de 6.855.276 lei, datorii de 156.258.354 lei, capitaluri proprii de 122.616.595 lei, 356 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 69 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

69

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

69 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
1.06%
Tendință
-9.33%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

645.496.153lei

Venituri totale

658.769.531lei

Rezultat net

6.855.276lei

Datorii

156.258.354lei

Capitaluri proprii

122.616.595lei

Capital de lucru

49.344.009lei

Salariați

356

Cifră de afaceri pe salariat

1.813.191lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J1997002088121
Data înregistrării
20 noiembrie 1997

Activitate și sediu

Activitate principală
4781 — Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
Sediu social
JUD. CLUJ, COM. GILĂU, STR LUNII, NR.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-9,3%
Profitul, față de anul trecut
-50,5%
Creștere anuală compusă
+1,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

69clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate39.29%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.32 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate1.06%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare50.06%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință-9.33%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA69200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate106.515.567lei
I2Active circulante205.602.363lei
I3Stocuri155.966.933lei
I4Creanțe46.460.757lei
I5Casa și conturi la bănci3.174.673lei
I6Cheltuieli în avans3.829.931lei

Pasiv

I7Datorii156.258.354lei
I8Venituri în avans33.577.404lei
I9Provizioane3.495.508lei
I10Capitaluri122.616.595lei
I11Capital subscris vărsat6.580.057lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă645.496.153lei
I14Venituri totale658.769.531lei
I15Cheltuieli totale645.860.871lei
I16Profit brut12.908.660lei
I18Profit net6.855.276lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați356

Indicatori · 2025

Marjă netă1,06%
Marjă brută2%
Rentabilitatea capitalurilor5,59%
Rentabilitatea activelor2,2%
Grad de îndatorare50,06%
Lichiditate curentă1,32
Cifră de afaceri pe salariat1,81 mil.lei
Fond de rulment49.344.009lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-9,33%
Creștere anuală compusă
1,59%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre TH TRUCKS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TH TRUCKS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 645.496.153 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.855.276 lei.
TH TRUCKS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TH TRUCKS S.R.L.?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are TH TRUCKS S.R.L.?
356 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TH TRUCKS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 156.258.354 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TH TRUCKS S.R.L.?
69 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TH TRUCKS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TH TRUCKS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4781 — Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .