EIGHTEENGYM S.R.L.

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

EIGHTEENGYM S.R.L. (CUI 9829933) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Mureş, MUREŞ, înregistrată la 10 octombrie 1997, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 17 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 87.970.459 lei, profit net de 9.678.081 lei, datorii de 31.328.473 lei, capitaluri proprii de 26.529.395 lei, 191 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.25 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

87.970.459lei

Venituri totale

88.056.340lei

Rezultat net

9.678.081lei

Datorii

31.328.473lei

Capitaluri proprii

26.529.395lei

Capital de lucru

-23.355.407lei

Salariați

191

Cifră de afaceri pe salariat

460.578lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J1997000693266
Data înregistrării
10 octombrie 1997

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. MĂGUREI, NR.5, AP.15

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+126,5%
Profitul, față de anul trecut
+467,2%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate41.42%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.25 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate11%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare48.91%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință126.49%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7520082010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

17 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate56.083.653lei
I2Active circulante7.973.066lei
I3Stocuri922.591lei
I4Creanțe5.099.577lei
I5Casa și conturi la bănci1.950.898lei
I6Cheltuieli în avans935.774lei

Pasiv

I7Datorii31.328.473lei
I8Venituri în avans7.134.625lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri26.529.395lei
I11Capital subscris vărsat860lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă87.970.459lei
I14Venituri totale88.056.340lei
I15Cheltuieli totale76.841.531lei
I16Profit brut11.214.809lei
I18Profit net9.678.081lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați191

Indicatori · 2025

Marjă netă11%
Marjă brută12,75%
Rentabilitatea capitalurilor36,48%
Rentabilitatea activelor15,11%
Grad de îndatorare48,91%
Lichiditate curentă0,25
Cifră de afaceri pe salariat460.578lei
Fond de rulment-23.355.407lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
126,49%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre EIGHTEENGYM S.R.L.

Ce cifră de afaceri are EIGHTEENGYM S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 87.970.459 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 9.678.081 lei.
EIGHTEENGYM S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EIGHTEENGYM S.R.L.?
17 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are EIGHTEENGYM S.R.L.?
191 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EIGHTEENGYM S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 31.328.473 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EIGHTEENGYM S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EIGHTEENGYM S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EIGHTEENGYM S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .