TOP MED BUNA VESTIRE SRL

Activă

8622 Activităţi de asistenţă medicală specializată

TOP MED BUNA VESTIRE SRL (CUI 9684948) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Craiova, DOLJ, înregistrată la 18 august 1997, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală specializată” (CAEN 8622).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 30.511.553 lei, profit net de 7.191.073 lei, datorii de 3.362.934 lei, capitaluri proprii de 8.267.884 lei, 120 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 98 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

98

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

98 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

30.511.553lei

Venituri totale

30.687.707lei

Rezultat net

7.191.073lei

Datorii

3.362.934lei

Capitaluri proprii

8.267.884lei

Capital de lucru

4.596.372lei

Salariați

120

Cifră de afaceri pe salariat

254.263lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J16/764/1997
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J1997000764164
Data înregistrării
18 august 1997

Activitate și sediu

Activitate principală
8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată
Sediu social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, CAL. UNIRII, NR.90

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+5,2%
Profitul, față de anul trecut
-1,7%
Creștere anuală compusă
+14,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

98clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate71.09%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.37 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate23.57%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare28.91%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință5.17%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA98200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate3.671.512lei
I2Active circulante7.959.306lei
I3Stocuri328.157lei
I4Creanțe7.477.467lei
I5Casa și conturi la bănci153.682lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii3.362.934lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri8.267.884lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă30.511.553lei
I14Venituri totale30.687.707lei
I15Cheltuieli totale22.322.153lei
I16Profit brut8.365.554lei
I18Profit net7.191.073lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați120

Indicatori · 2025

Marjă netă23,57%
Marjă brută27,42%
Rentabilitatea capitalurilor86,98%
Rentabilitatea activelor61,83%
Grad de îndatorare28,91%
Lichiditate curentă2,37
Cifră de afaceri pe salariat254.263lei
Fond de rulment4.596.372lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
5,17%
Creștere anuală compusă
14,64%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8622 Activități de asistență medicală specializată

Cele mai nou înregistrate în județul Dolj

Întrebări despre TOP MED BUNA VESTIRE SRL

Ce cifră de afaceri are TOP MED BUNA VESTIRE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 30.511.553 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 7.191.073 lei.
TOP MED BUNA VESTIRE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TOP MED BUNA VESTIRE SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are TOP MED BUNA VESTIRE SRL?
120 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TOP MED BUNA VESTIRE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.362.934 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TOP MED BUNA VESTIRE SRL?
98 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TOP MED BUNA VESTIRE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TOP MED BUNA VESTIRE SRL?
Activitatea principală este CAEN 8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .