ANGI SAN SRL

Activă

8622 Activităţi de asistenţă medicală specializată

ANGI SAN SRL (CUI 9098469) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Buzău, BUZĂU, înregistrată la 24 ianuarie 1997, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală specializată” (CAEN 8622).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 16.671.262 lei, profit net de 2.223.320 lei, datorii de 4.703.522 lei, capitaluri proprii de 3.097.972 lei, 24 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.25 x
Îndatorare
60.29%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

16.671.262lei

Venituri totale

17.075.249lei

Rezultat net

2.223.320lei

Datorii

4.703.522lei

Capitaluri proprii

3.097.972lei

Capital de lucru

-3.547.449lei

Salariați

24

Cifră de afaceri pe salariat

694.636lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J1997000028101
Data înregistrării
24 ianuarie 1997

Activitate și sediu

Activitate principală
8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată
Sediu social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. PATRIEI, NR.88

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+34,2%
Profitul, față de anul trecut
+6,2%
Creștere anuală compusă
+58,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate39.71%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.25 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate13.34%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare60.29%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință34.2%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA71200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate6.645.421lei
I2Active circulante1.156.073lei
I3Stocuri342.210lei
I4Creanțe73.939lei
I5Casa și conturi la bănci739.924lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii4.703.522lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri3.097.972lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă16.671.262lei
I14Venituri totale17.075.249lei
I15Cheltuieli totale14.411.184lei
I16Profit brut2.664.065lei
I18Profit net2.223.320lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați24

Indicatori · 2025

Marjă netă13,34%
Marjă brută15,98%
Rentabilitatea capitalurilor71,77%
Rentabilitatea activelor28,5%
Grad de îndatorare60,29%
Lichiditate curentă0,25
Cifră de afaceri pe salariat694.636lei
Fond de rulment-3.547.449lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
34,2%
Creștere anuală compusă
58,25%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8622 Activități de asistență medicală specializată

Cele mai nou înregistrate în județul Buzău

Întrebări despre ANGI SAN SRL

Ce cifră de afaceri are ANGI SAN SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 16.671.262 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.223.320 lei.
ANGI SAN SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ANGI SAN SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are ANGI SAN SRL?
24 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ANGI SAN SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 4.703.522 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ANGI SAN SRL?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ANGI SAN SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ANGI SAN SRL?
Activitatea principală este CAEN 8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .