INTER-LINE COMPANY SRL

Activă

4619 Intermedieri în comerţul cu produse diverse

INTER-LINE COMPANY SRL (CUI 7629939) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA, înregistrată la 16 august 1995, cu activitatea principală „intermedieri în comerţul cu produse diverse” (CAEN 4619).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.765.434 lei, profit net de 12.103 lei, datorii de 629.420 lei, capitaluri proprii de 1.210.353 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-37.02%
Profitabilitate
0.69%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.765.434lei

Venituri totale

1.888.143lei

Rezultat net

12.103lei

Datorii

629.420lei

Capitaluri proprii

1.210.353lei

Capital de lucru

982.558lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

882.717lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J38/473/1995
Data înregistrării
16 august 1995

Activitate și sediu

Activitate principală
4619 — Intermedieri în comerţul cu produse diverse
Sediu social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. ŞTIRBEI VODĂ, NR.42

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-37%
Profitul, față de anul trecut
+102,5%
Creștere anuală compusă
-0,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate62.4%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.56 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate0.69%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare32.45%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-37.02%

    Cifra de afaceri a scăzut cu peste 20% față de anul anterior.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA74200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate327.795lei
I2Active circulante1.611.978lei
I3Stocuri801.077lei
I4Creanțe789.025lei
I5Casa și conturi la bănci21.876lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii629.420lei
I8Venituri în avans100.000lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.210.353lei
I11Capital subscris vărsat100.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.765.434lei
I14Venituri totale1.888.143lei
I15Cheltuieli totale1.876.040lei
I16Profit brut12.103lei
I18Profit net12.103lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă0,69%
Marjă brută0,69%
Rentabilitatea capitalurilor1%
Rentabilitatea activelor0,62%
Grad de îndatorare32,45%
Lichiditate curentă2,56
Cifră de afaceri pe salariat882.717lei
Fond de rulment982.558lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-37,02%
Creștere anuală compusă
-0,85%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre INTER-LINE COMPANY SRL

Ce cifră de afaceri are INTER-LINE COMPANY SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.765.434 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 12.103 lei.
INTER-LINE COMPANY SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus INTER-LINE COMPANY SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are INTER-LINE COMPANY SRL?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are INTER-LINE COMPANY SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 629.420 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are INTER-LINE COMPANY SRL?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
INTER-LINE COMPANY SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are INTER-LINE COMPANY SRL?
Activitatea principală este CAEN 4619 — Intermedieri în comerţul cu produse diverse.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .