HONESTY SRL

Activă

5610 Restaurante

HONESTY SRL (CUI 6934756) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Bumbeşti-Jiu, GORJ, înregistrată la 7 februarie 1995, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 6.706.849 lei, profit net de 138.957 lei, datorii de 6.728.765 lei, capitaluri proprii de 658.612 lei, 26 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 45 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

45

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

45 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.09 x
Îndatorare
91.08%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

6.706.849lei

Venituri totale

6.707.007lei

Rezultat net

138.957lei

Datorii

6.728.765lei

Capitaluri proprii

658.612lei

Capital de lucru

-6.142.219lei

Salariați

26

Cifră de afaceri pe salariat

257.956lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J18/2131/1994
Data înregistrării
7 februarie 1995

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. GORJ, ORŞ. BUMBEŞTI-JIU, STR. BRADULUI, NR.7

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+15,9%
Profitul, față de anul trecut
+53,7%
Creștere anuală compusă
+16%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

45clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate8.92%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.09 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate2.07%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare91.08%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință15.88%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA45200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate6.800.831lei
I2Active circulante586.546lei
I3Stocuri153.968lei
I4Creanțe298.118lei
I5Casa și conturi la bănci134.460lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii6.728.765lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri658.612lei
I11Capital subscris vărsat15.200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă6.706.849lei
I14Venituri totale6.707.007lei
I15Cheltuieli totale6.538.946lei
I16Profit brut168.061lei
I18Profit net138.957lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați26

Indicatori · 2025

Marjă netă2,07%
Marjă brută2,51%
Rentabilitatea capitalurilor21,1%
Rentabilitatea activelor1,88%
Grad de îndatorare91,08%
Lichiditate curentă0,09
Cifră de afaceri pe salariat257.956lei
Fond de rulment-6.142.219lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
15,88%
Creștere anuală compusă
15,99%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre HONESTY SRL

Ce cifră de afaceri are HONESTY SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 6.706.849 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 138.957 lei.
HONESTY SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HONESTY SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are HONESTY SRL?
26 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HONESTY SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 6.728.765 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HONESTY SRL?
45 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HONESTY SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HONESTY SRL?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .