V & V DENTAL SRL

Activă

8623 Activităţi de asistenţă stomatologică

V & V DENTAL SRL (CUI 6926460) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Odorheiu Secuiesc, HARGHITA, înregistrată la 7 februarie 1995, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă stomatologică” (CAEN 8623).

A depus 17 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.215.702 lei, profit net de 628.758 lei, datorii de 353.358 lei, capitaluri proprii de 436.289 lei, 8 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 89 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

89

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

89 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
26.07%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.215.702lei

Venituri totale

2.273.735lei

Rezultat net

628.758lei

Datorii

353.358lei

Capitaluri proprii

436.289lei

Capital de lucru

760.000lei

Salariați

8

Cifră de afaceri pe salariat

276.963lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J1994001573193
Data înregistrării
7 februarie 1995

Activitate și sediu

Activitate principală
8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică
Sediu social
JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, INTR. GHIPEŞ, NR.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+10,3%
Profitul, față de anul trecut
+8,3%
Creștere anuală compusă
+17%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

89clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate26.07%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate3.15 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate28.38%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare21.12%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință10.32%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8920082010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

17 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate560.122lei
I2Active circulante1.113.358lei
I3Stocuri31.751lei
I4Creanțe907.957lei
I5Casa și conturi la bănci173.650lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii353.358lei
I8Venituri în avans883.833lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri436.289lei
I11Capital subscris vărsat300lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.215.702lei
I14Venituri totale2.273.735lei
I15Cheltuieli totale1.554.837lei
I16Profit brut718.898lei
I18Profit net628.758lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați8

Indicatori · 2025

Marjă netă28,38%
Marjă brută32,45%
Rentabilitatea capitalurilor144,12%
Rentabilitatea activelor37,57%
Grad de îndatorare21,12%
Lichiditate curentă3,15
Cifră de afaceri pe salariat276.963lei
Fond de rulment760.000lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
10,32%
Creștere anuală compusă
16,97%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8623 Activități de asistență stomatologică

Cele mai nou înregistrate în județul Harghita

Întrebări despre V & V DENTAL SRL

Ce cifră de afaceri are V & V DENTAL SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.215.702 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 628.758 lei.
V & V DENTAL SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus V & V DENTAL SRL?
17 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are V & V DENTAL SRL?
8 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are V & V DENTAL SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 353.358 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are V & V DENTAL SRL?
89 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
V & V DENTAL SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are V & V DENTAL SRL?
Activitatea principală este CAEN 8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .