RO CONSTRUCT MAN S.R.L.

Activă

5224 Manipulări

RO CONSTRUCT MAN S.R.L. (CUI 52515255) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Medgidia, CONSTANŢA, înregistrată la 17 septembrie 2025, cu activitatea principală „manipulări” (CAEN 5224).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 851.547 lei, profit net de 182.046 lei, datorii de 877.850 lei, capitaluri proprii de 182.546 lei, 24 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 54 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

54

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

54 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0 x
Îndatorare
82.79%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

851.547lei

Venituri totale

855.266lei

Rezultat net

182.046lei

Datorii

877.850lei

Capitaluri proprii

182.546lei

Capital de lucru

-874.620lei

Salariați

24

Cifră de afaceri pe salariat

35.481lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025070402006
Data înregistrării
17 septembrie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
5224 — Manipulări
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.2, ET.PARTER

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

54clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate17.21%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate21.38%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare82.79%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.057.166lei
I2Active circulante3.230lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci3.230lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii877.850lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri182.546lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă851.547lei
I14Venituri totale855.266lei
I15Cheltuieli totale638.545lei
I16Profit brut216.721lei
I18Profit net182.046lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați24

Indicatori · 2025

Marjă netă21,38%
Marjă brută25,45%
Rentabilitatea capitalurilor99,73%
Rentabilitatea activelor17,17%
Grad de îndatorare82,79%
Lichiditate curentă0,00
Cifră de afaceri pe salariat35.481lei
Fond de rulment-874.620lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

5224 Manipulări

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre RO CONSTRUCT MAN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are RO CONSTRUCT MAN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 851.547 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 182.046 lei.
RO CONSTRUCT MAN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus RO CONSTRUCT MAN S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are RO CONSTRUCT MAN S.R.L.?
24 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are RO CONSTRUCT MAN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 877.850 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are RO CONSTRUCT MAN S.R.L.?
54 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
RO CONSTRUCT MAN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are RO CONSTRUCT MAN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5224 — Manipulări.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .