INSTAL EXCAVARI APA CANAL S.R.L.

Activă

4322 Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

INSTAL EXCAVARI APA CANAL S.R.L. (CUI 52511318) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, IAŞI, înregistrată la 16 septembrie 2025, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat” (CAEN 4322).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 22.200 lei, profit net de 485 lei, datorii de 13.560 lei, capitaluri proprii de 685 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 39 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

39

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

39 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.15 x
Îndatorare
95.19%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

22.200lei

Venituri totale

23.700lei

Rezultat net

485lei

Datorii

13.560lei

Capitaluri proprii

685lei

Capital de lucru

-11.517lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025070109000
Data înregistrării
16 septembrie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
Sediu social
JUD. IAŞI, SAT VALEA ADÂNCĂ COM. MIROSLAVA, STR. SIRETULUI, NR.11

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

39clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate4.81%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.15 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate2.18%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare95.19%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate12.202lei
I2Active circulante2.043lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci2.043lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii13.560lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri685lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă22.200lei
I14Venituri totale23.700lei
I15Cheltuieli totale22.982lei
I16Profit brut718lei
I18Profit net485lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă2,18%
Marjă brută3,23%
Rentabilitatea capitalurilor70,8%
Rentabilitatea activelor3,4%
Grad de îndatorare95,19%
Lichiditate curentă0,15
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-11.517lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre INSTAL EXCAVARI APA CANAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are INSTAL EXCAVARI APA CANAL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 22.200 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 485 lei.
INSTAL EXCAVARI APA CANAL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus INSTAL EXCAVARI APA CANAL S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are INSTAL EXCAVARI APA CANAL S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are INSTAL EXCAVARI APA CANAL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 13.560 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are INSTAL EXCAVARI APA CANAL S.R.L.?
39 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
INSTAL EXCAVARI APA CANAL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are INSTAL EXCAVARI APA CANAL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .