DRP-V S.R.L.

Activă

8623 Activităţi de asistenţă stomatologică

DRP-V S.R.L. (CUI 52261947) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ, înregistrată la 1 august 2025, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă stomatologică” (CAEN 8623).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 18.750 lei, profit net de 1.825 lei, datorii de 16.077 lei, capitaluri proprii de 2.025 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 63 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

63

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

63 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
88.81%
Solvabilitate
11.19%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

18.750lei

Venituri totale

49.250lei

Rezultat net

1.825lei

Datorii

16.077lei

Capitaluri proprii

2.025lei

Capital de lucru

2.025lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

9.375lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025057881002
Data înregistrării
1 august 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică
Sediu social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. UNIRII, NR.11

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

63clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate11.19%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.13 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate9.73%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare88.81%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante18.102lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci18.102lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii16.077lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.025lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă18.750lei
I14Venituri totale49.250lei
I15Cheltuieli totale45.977lei
I16Profit brut3.273lei
I18Profit net1.825lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă9,73%
Marjă brută17,46%
Rentabilitatea capitalurilor90,12%
Rentabilitatea activelor10,08%
Grad de îndatorare88,81%
Lichiditate curentă1,13
Cifră de afaceri pe salariat9.375lei
Fond de rulment2.025lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8623 Activități de asistență stomatologică

Cele mai nou înregistrate în județul Maramureș

Întrebări despre DRP-V S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DRP-V S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 18.750 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.825 lei.
DRP-V S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DRP-V S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are DRP-V S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DRP-V S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 16.077 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DRP-V S.R.L.?
63 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DRP-V S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DRP-V S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .