SURVALLEY S.R.L.

Activă

7112 Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

SURVALLEY S.R.L. (CUI 52227147) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Sibiu, SIBIU, înregistrată la 28 iulie 2025, cu activitatea principală „activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea” (CAEN 7112).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 71.400 lei, profit net de 1.444 lei, datorii de 52.497 lei, capitaluri proprii de 1.644 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 68 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

68

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

68 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
0.33%
Profitabilitate
2.02%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

71.400lei

Venituri totale

90.388lei

Rezultat net

1.444lei

Datorii

52.497lei

Capitaluri proprii

1.644lei

Capital de lucru

84.490lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

23.800lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025055949005
Data înregistrării
28 iulie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
7112 — Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sediu social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. OŢELARILOR, NR.55, ET.PARTER, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

68clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate0.33%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate2.61 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate2.02%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare10.62%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate357.317lei
I2Active circulante136.987lei
I3Stocuri41lei
I4Creanțe108.875lei
I5Casa și conturi la bănci28.071lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii52.497lei
I8Venituri în avans440.163lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.644lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă71.400lei
I14Venituri totale90.388lei
I15Cheltuieli totale88.669lei
I16Profit brut1.719lei
I18Profit net1.444lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă2,02%
Marjă brută2,41%
Rentabilitatea capitalurilor87,83%
Rentabilitatea activelor0,29%
Grad de îndatorare10,62%
Lichiditate curentă2,61
Cifră de afaceri pe salariat23.800lei
Fond de rulment84.490lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Cele mai nou înregistrate în județul Sibiu

Întrebări despre SURVALLEY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SURVALLEY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 71.400 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.444 lei.
SURVALLEY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SURVALLEY S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are SURVALLEY S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SURVALLEY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 52.497 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SURVALLEY S.R.L.?
68 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SURVALLEY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SURVALLEY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7112 — Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .