LOGOMEDCARE S.R.L.

Activă

8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

LOGOMEDCARE S.R.L. (CUI 52191450) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Aşchileu Mare Com. Aşchileu, CLUJ, înregistrată la 22 iulie 2025, cu activitatea principală „alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.” (CAEN 8699).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 29.300 lei, profit net de 228 lei, datorii de 15.218 lei, capitaluri proprii de 428 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 63 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

63

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

63 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
0.15%
Profitabilitate
0.78%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

29.300lei

Venituri totale

64.117lei

Rezultat net

228lei

Datorii

15.218lei

Capitaluri proprii

428lei

Capital de lucru

237.390lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

14.650lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025053561003
Data înregistrării
22 iulie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Sediu social
JUD. CLUJ, SAT AŞCHILEU MARE COM. AŞCHILEU, AŞCHILEU MARE, NR.274

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

63clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate0.15%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate16.6 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate0.78%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare5.29%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate34.984lei
I2Active circulante252.608lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe64.433lei
I5Casa și conturi la bănci188.175lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii15.218lei
I8Venituri în avans271.946lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri428lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă29.300lei
I14Venituri totale64.117lei
I15Cheltuieli totale63.010lei
I16Profit brut1.107lei
I18Profit net228lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă0,78%
Marjă brută3,78%
Rentabilitatea capitalurilor53,27%
Rentabilitatea activelor0,08%
Grad de îndatorare5,29%
Lichiditate curentă16,60
Cifră de afaceri pe salariat14.650lei
Fond de rulment237.390lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre LOGOMEDCARE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LOGOMEDCARE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 29.300 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 228 lei.
LOGOMEDCARE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LOGOMEDCARE S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are LOGOMEDCARE S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LOGOMEDCARE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 15.218 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LOGOMEDCARE S.R.L.?
63 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LOGOMEDCARE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LOGOMEDCARE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .