IRY GO TRANS S.R.L.

Activă

4941 Transporturi rutiere de mărfuri

IRY GO TRANS S.R.L. (CUI 52147064) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Olteniţa, CĂLĂRAŞI, înregistrată la 15 iulie 2025, cu activitatea principală „transporturi rutiere de mărfuri” (CAEN 4941).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 285.857 lei, profit net de 44.479 lei, datorii de 111.057 lei, capitaluri proprii de 44.679 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
71.31%
Solvabilitate
28.69%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

285.857lei

Venituri totale

286.024lei

Rezultat net

44.479lei

Datorii

111.057lei

Capitaluri proprii

44.679lei

Capital de lucru

44.679lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

95.286lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025051514009
Data înregistrării
15 iulie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Sediu social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. OLTENIŢA, STR. 23 APRILIE, NR.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate28.69%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.4 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate15.56%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare71.31%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante155.736lei
I3Stocuri3.655lei
I4Creanțe136.357lei
I5Casa și conturi la bănci15.724lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii111.057lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri44.679lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă285.857lei
I14Venituri totale286.024lei
I15Cheltuieli totale238.743lei
I16Profit brut47.281lei
I18Profit net44.479lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă15,56%
Marjă brută16,54%
Rentabilitatea capitalurilor99,55%
Rentabilitatea activelor28,56%
Grad de îndatorare71,31%
Lichiditate curentă1,40
Cifră de afaceri pe salariat95.286lei
Fond de rulment44.679lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Cele mai nou înregistrate în județul Călărași

Întrebări despre IRY GO TRANS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are IRY GO TRANS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 285.857 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 44.479 lei.
IRY GO TRANS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus IRY GO TRANS S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are IRY GO TRANS S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are IRY GO TRANS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 111.057 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are IRY GO TRANS S.R.L.?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
IRY GO TRANS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are IRY GO TRANS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .