OLEACA DE MOLDOVA S.R.L.

Activă

5611 Restaurante

OLEACA DE MOLDOVA S.R.L. (CUI 52145985) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Zizinca Com. Deleni, VASLUI, înregistrată la 15 iulie 2025, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5611).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 35.698 lei, profit net de 196 lei, datorii de 21.230 lei, capitaluri proprii de 396 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 63 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

63

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

63 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
0.13%
Profitabilitate
0.55%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

35.698lei

Venituri totale

48.093lei

Rezultat net

196lei

Datorii

21.230lei

Capitaluri proprii

396lei

Capital de lucru

285.268lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

8.925lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025051443000
Data înregistrării
15 iulie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
5611 — Restaurante
Sediu social
JUD. VASLUI, SAT ZIZINCA COM. DELENI, STR CASTANILOR, NR.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

63clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate0.13%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate14.44 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate0.55%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare6.86%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.790lei
I2Active circulante306.498lei
I3Stocuri1.000lei
I4Creanțe60.000lei
I5Casa și conturi la bănci245.498lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii21.230lei
I8Venituri în avans287.662lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri396lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă35.698lei
I14Venituri totale48.093lei
I15Cheltuieli totale47.793lei
I16Profit brut300lei
I18Profit net196lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă0,55%
Marjă brută0,84%
Rentabilitatea capitalurilor49,49%
Rentabilitatea activelor0,06%
Grad de îndatorare6,86%
Lichiditate curentă14,44
Cifră de afaceri pe salariat8.925lei
Fond de rulment285.268lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5611 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Vaslui

Întrebări despre OLEACA DE MOLDOVA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are OLEACA DE MOLDOVA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 35.698 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 196 lei.
OLEACA DE MOLDOVA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus OLEACA DE MOLDOVA S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are OLEACA DE MOLDOVA S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are OLEACA DE MOLDOVA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 21.230 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are OLEACA DE MOLDOVA S.R.L.?
63 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
OLEACA DE MOLDOVA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are OLEACA DE MOLDOVA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5611 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .