SOLIDARTASTE S.R.L.

Activă

5611 Restaurante

SOLIDARTASTE S.R.L. (CUI 52143410) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Mureş, MUREŞ, înregistrată la 14 iulie 2025, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5611).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 36.700 lei, profit net de 960 lei, datorii de 41.081 lei, capitaluri proprii de 1.160 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 68 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

68

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

68 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
0.72%
Profitabilitate
2.62%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

36.700lei

Venituri totale

61.976lei

Rezultat net

960lei

Datorii

41.081lei

Capitaluri proprii

1.160lei

Capital de lucru

120.321lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

9.175lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025051077003
Data înregistrării
14 iulie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
5611 — Restaurante
Sediu social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ION VLASIU, NR.9

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

68clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate0.72%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate3.93 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate2.62%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare25.45%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante161.402lei
I3Stocuri1.585lei
I4Creanțe18.000lei
I5Casa și conturi la bănci141.817lei
I6Cheltuieli în avans19.463lei

Pasiv

I7Datorii41.081lei
I8Venituri în avans138.624lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.160lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă36.700lei
I14Venituri totale61.976lei
I15Cheltuieli totale59.937lei
I16Profit brut2.039lei
I18Profit net960lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă2,62%
Marjă brută5,56%
Rentabilitatea capitalurilor82,76%
Rentabilitatea activelor0,59%
Grad de îndatorare25,45%
Lichiditate curentă3,93
Cifră de afaceri pe salariat9.175lei
Fond de rulment120.321lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5611 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre SOLIDARTASTE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SOLIDARTASTE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 36.700 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 960 lei.
SOLIDARTASTE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SOLIDARTASTE S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are SOLIDARTASTE S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SOLIDARTASTE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 41.081 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SOLIDARTASTE S.R.L.?
68 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SOLIDARTASTE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SOLIDARTASTE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5611 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .