VENTMASTERPRO S.R.L.

Activă

4322 Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

VENTMASTERPRO S.R.L. (CUI 52133352) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Horia Com. Horia, NEAMŢ, înregistrată la 11 iulie 2025, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat” (CAEN 4322).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.110.094 lei, profit net de 43.947 lei, datorii de 74.539 lei, capitaluri proprii de 44.147 lei, 9 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 68 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

68

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

68 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
62.8%
Profitabilitate
3.96%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.110.094lei

Venituri totale

1.110.864lei

Rezultat net

43.947lei

Datorii

74.539lei

Capitaluri proprii

44.147lei

Capital de lucru

36.172lei

Salariați

9

Cifră de afaceri pe salariat

123.344lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025050808004
Data înregistrării
11 iulie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
Sediu social
JUD. NEAMŢ, SAT HORIA COM. HORIA, STR. RECONSTRUCŢIEI, NR.8A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

68clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate37.2%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.49 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate3.96%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare62.8%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate7.975lei
I2Active circulante110.711lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe186.326lei
I5Casa și conturi la bănci-75.615lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii74.539lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri44.147lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.110.094lei
I14Venituri totale1.110.864lei
I15Cheltuieli totale1.042.624lei
I16Profit brut68.240lei
I18Profit net43.947lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați9

Indicatori · 2025

Marjă netă3,96%
Marjă brută6,15%
Rentabilitatea capitalurilor99,55%
Rentabilitatea activelor37,03%
Grad de îndatorare62,8%
Lichiditate curentă1,49
Cifră de afaceri pe salariat123.344lei
Fond de rulment36.172lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Cele mai nou înregistrate în județul Neamț

Întrebări despre VENTMASTERPRO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VENTMASTERPRO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.110.094 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 43.947 lei.
VENTMASTERPRO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus VENTMASTERPRO S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are VENTMASTERPRO S.R.L.?
9 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are VENTMASTERPRO S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 74.539 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are VENTMASTERPRO S.R.L.?
68 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
VENTMASTERPRO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are VENTMASTERPRO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .