GEODESY SOLUTIONS S.R.L.

Activă

7112 Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

GEODESY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 52118913) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Corbu Com. Teslui, OLT, înregistrată la 10 iulie 2025, cu activitatea principală „activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea” (CAEN 7112).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.700 lei, profit net de 2.927 lei, datorii de 10.482 lei, capitaluri proprii de 3.127 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
0.94%
Istoricul rezultatelor
0 ani

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.700lei

Venituri totale

21.480lei

Rezultat net

2.927lei

Datorii

10.482lei

Capitaluri proprii

3.127lei

Capital de lucru

159.014lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

1.850lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025050119009
Data înregistrării
10 iulie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
7112 — Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sediu social
JUD. OLT, SAT CORBU COM. TESLUI, STR. PRINCIPALĂ, NR.22

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate0.94%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate16.17 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate79.11%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare3.15%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate163.482lei
I2Active circulante169.496lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe67.430lei
I5Casa și conturi la bănci102.066lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii10.482lei
I8Venituri în avans319.369lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri3.127lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.700lei
I14Venituri totale21.480lei
I15Cheltuieli totale18.553lei
I16Profit brut2.927lei
I18Profit net2.927lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă79,11%
Marjă brută79,11%
Rentabilitatea capitalurilor93,6%
Rentabilitatea activelor0,88%
Grad de îndatorare3,15%
Lichiditate curentă16,17
Cifră de afaceri pe salariat1.850lei
Fond de rulment159.014lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Cele mai nou înregistrate în județul Olt

Întrebări despre GEODESY SOLUTIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GEODESY SOLUTIONS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.700 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.927 lei.
GEODESY SOLUTIONS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus GEODESY SOLUTIONS S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are GEODESY SOLUTIONS S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are GEODESY SOLUTIONS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 10.482 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are GEODESY SOLUTIONS S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
GEODESY SOLUTIONS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are GEODESY SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7112 — Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .