VERPACKUNG S.R.L.

Activă

8292 Activităţi de ambalare

VERPACKUNG S.R.L. (CUI 52103114) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Cărbuneşti-Sat Orş. Târgu Cărbuneşti, GORJ, înregistrată la 8 iulie 2025, cu activitatea principală „activităţi de ambalare” (CAEN 8292).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 19.700 lei, profit net de 16.241 lei, datorii de 51.407 lei, capitaluri proprii de 16.441 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
3.85%
Istoricul rezultatelor
0 ani

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

19.700lei

Venituri totale

36.539lei

Rezultat net

16.241lei

Datorii

51.407lei

Capitaluri proprii

16.441lei

Capital de lucru

74.483lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025049324005
Data înregistrării
8 iulie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
8292 — Activităţi de ambalare
Sediu social
JUD. GORJ, SAT CĂRBUNEŞTI-SAT ORŞ. TÂRGU CĂRBUNEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.26, CONSTRUCȚIE C3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate3.85%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate2.45 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate82.44%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare12.03%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate301.434lei
I2Active circulante125.890lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci125.890lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii51.407lei
I8Venituri în avans359.476lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri16.441lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă19.700lei
I14Venituri totale36.539lei
I15Cheltuieli totale17.204lei
I16Profit brut19.335lei
I18Profit net16.241lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă82,44%
Marjă brută98,15%
Rentabilitatea capitalurilor98,78%
Rentabilitatea activelor3,8%
Grad de îndatorare12,03%
Lichiditate curentă2,45
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment74.483lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8292 Activități de ambalare

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre VERPACKUNG S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VERPACKUNG S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 19.700 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 16.241 lei.
VERPACKUNG S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus VERPACKUNG S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are VERPACKUNG S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are VERPACKUNG S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 51.407 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are VERPACKUNG S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
VERPACKUNG S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are VERPACKUNG S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8292 — Activităţi de ambalare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .