ELECTRIC PER CONSTRUCT S.R.L.

Activă

4321 Lucrări de instalaţii electrice

ELECTRIC PER CONSTRUCT S.R.L. (CUI 52095321) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Tulcea, TULCEA, înregistrată la 7 iulie 2025, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii electrice” (CAEN 4321).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 36.464 lei, profit net de 2.359 lei, datorii de 26.015 lei, capitaluri proprii de 2.559 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 72 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

72

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

72 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
0.53%
Istoricul rezultatelor
0 ani

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

36.464lei

Venituri totale

111.464lei

Rezultat net

2.359lei

Datorii

26.015lei

Capitaluri proprii

2.559lei

Capital de lucru

453.901lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

12.155lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025048727001
Data înregistrării
7 iulie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
4321 — Lucrări de instalaţii electrice
Sediu social
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. PRISLAV, NR.173C, BL.PS3, SC.A, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

72clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate0.53%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate18.45 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate6.47%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare5.42%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante479.916lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe90.268lei
I5Casa și conturi la bănci389.648lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii26.015lei
I8Venituri în avans451.342lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.559lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă36.464lei
I14Venituri totale111.464lei
I15Cheltuieli totale107.991lei
I16Profit brut3.473lei
I18Profit net2.359lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă6,47%
Marjă brută9,52%
Rentabilitatea capitalurilor92,18%
Rentabilitatea activelor0,49%
Grad de îndatorare5,42%
Lichiditate curentă18,45
Cifră de afaceri pe salariat12.155lei
Fond de rulment453.901lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4321 Lucrări de instalații electrice

Cele mai nou înregistrate în județul Tulcea

Întrebări despre ELECTRIC PER CONSTRUCT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ELECTRIC PER CONSTRUCT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 36.464 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.359 lei.
ELECTRIC PER CONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ELECTRIC PER CONSTRUCT S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are ELECTRIC PER CONSTRUCT S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ELECTRIC PER CONSTRUCT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 26.015 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ELECTRIC PER CONSTRUCT S.R.L.?
72 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ELECTRIC PER CONSTRUCT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ELECTRIC PER CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4321 — Lucrări de instalaţii electrice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .