STAHL KRAFT S.R.L.

Activă

2511 Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice

STAHL KRAFT S.R.L. (CUI 52086765) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Noroieni Com. Lazuri, SATU MARE, înregistrată la 4 iulie 2025, cu activitatea principală „fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice” (CAEN 2511).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 189.212 lei, profit net de 49.163 lei, datorii de 111.732 lei, capitaluri proprii de 49.363 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
70.05%
Lichiditate
1.38 x

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

189.212lei

Venituri totale

189.212lei

Rezultat net

49.163lei

Datorii

111.732lei

Capitaluri proprii

49.363lei

Capital de lucru

42.909lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

47.303lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025048325005
Data înregistrării
4 iulie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
2511 — Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice
Sediu social
JUD. SATU MARE, SAT NOROIENI COM. LAZURI, NOROIENI, NR.55

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate30.95%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.38 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate25.98%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare70.05%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.859lei
I2Active circulante154.641lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe101.808lei
I5Casa și conturi la bănci52.833lei
I6Cheltuieli în avans1.595lei

Pasiv

I7Datorii111.732lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri49.363lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă189.212lei
I14Venituri totale189.212lei
I15Cheltuieli totale128.137lei
I16Profit brut61.075lei
I18Profit net49.163lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă25,98%
Marjă brută32,28%
Rentabilitatea capitalurilor99,59%
Rentabilitatea activelor30,82%
Grad de îndatorare70,05%
Lichiditate curentă1,38
Cifră de afaceri pe salariat47.303lei
Fond de rulment42.909lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare

Întrebări despre STAHL KRAFT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are STAHL KRAFT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 189.212 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 49.163 lei.
STAHL KRAFT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus STAHL KRAFT S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are STAHL KRAFT S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are STAHL KRAFT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 111.732 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are STAHL KRAFT S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
STAHL KRAFT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are STAHL KRAFT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 2511 — Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .