LALVISION BR S.R.L.
ActivăÎn insolvență4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
LALVISION BR S.R.L. (CUI 52076656) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Brăila, BRĂILA, înregistrată la 3 iulie 2025, cu activitatea principală „transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (CAEN 4933).
A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 385.993 lei, profit net de 589 lei, datorii de 58.334 lei, capitaluri proprii de 789 lei, 4 salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 46 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 1 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa D
Risc ridicat
46 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
Firma a intrat în insolvență în 2026.
Bilanțul pe 2025 e de dinaintea procedurii, deci scorul de mai sus descrie firma așa cum era atunci. Din 2026 încoace, scorul e plafonat la clasa E.
- Îndatorare
- 98.67%
- Solvabilitate
- 1.33%
Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Singurul lucru din afara bilanțului care intră în el e deschiderea dosarului de insolvență, ca plafon. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
385.993lei
Venituri totale
455.993lei
Rezultat net
589lei
Datorii
58.334lei
Capitaluri proprii
789lei
Capital de lucru
789lei
Salariați
4
Cifră de afaceri pe salariat
96.498lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă · În insolvență
- Mențiune în registru
- insolvenţă, este sub incidenţa Legii nr. 85/2014
- Nr. registrul comerțului
- J2025047779007
- Data înregistrării
- 3 iulie 2025
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- Sediu social
- JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, ALEEA NARCISELOR, NR.3, BL.R7, SC.1, AP.10
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Risc, 2025
Risc ridicat
Ce l-a dat
- Solvabilitate1.33%
Firma e finanțată aproape numai din datorii.
- Lichiditate1.01 x
Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.
- Profitabilitate0.15%
Marjă netă foarte subțire.
- Îndatorare98.67%
Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.
- Tendințănull%
Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea H · Transport și depozitare
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Cele mai nou înregistrate în județul Brăila
- BLK RIDESHARING&RENT A CAR S.R.L. CUI 55803740 · Mun. Brăila · înființată 05.11.2026SRL
- COPAE LEONARD MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55806054 · Mun. Brăila · înființată 05.11.2026PFA
- DUMITRU V. AURELIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55796660 · Mun. Brăila · înființată 04.11.2026PFA
- MUCU GEORGE-VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55789760 · Mun. Brăila · înființată 03.11.2026PFA
- SERGIU LUCIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55777528 · Mun. Brăila · înființată 30.10.2026PFA
- TEODORESCU A. MARIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55777536 · Mun. Brăila · înființată 30.10.2026PFA
Întrebări despre LALVISION BR S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are LALVISION BR S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 385.993 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 589 lei.
- LALVISION BR S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus LALVISION BR S.R.L.?
- 1 bilanț, din 2025 până în 2025.
- Câți angajați are LALVISION BR S.R.L.?
- 4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are LALVISION BR S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 58.334 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are LALVISION BR S.R.L.?
- 46 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- LALVISION BR S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are LALVISION BR S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .