ASTRA UPSTREAM S.R.L.

Activă

3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate

ASTRA UPSTREAM S.R.L. (CUI 52069306) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Zimnicea, TELEORMAN, înregistrată la 2 iulie 2025, cu activitatea principală „recuperarea materialelor reciclabile sortate” (CAEN 3832).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 9.888.981 lei, profit net de 351.081 lei, datorii de 7.187.920 lei, capitaluri proprii de 361.081 lei, 53 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 45 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

45

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

45 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
95.22%
Solvabilitate
4.78%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

9.888.981lei

Venituri totale

9.890.082lei

Rezultat net

351.081lei

Datorii

7.187.920lei

Capitaluri proprii

361.081lei

Capital de lucru

-1.339.117lei

Salariați

53

Cifră de afaceri pe salariat

186.585lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025047459002
Data înregistrării
2 iulie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
3832 — Recuperarea materialelor reciclabile sortate
Sediu social
JUD. TELEORMAN, ORŞ. ZIMNICEA, STR GIURGIULUI, NR.110, CAMERA 1, ET.PARTER

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

45clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate4.78%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.81 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate3.55%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare95.22%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.700.198lei
I2Active circulante5.848.803lei
I3Stocuri2.383.274lei
I4Creanțe3.458.376lei
I5Casa și conturi la bănci7.153lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii7.187.920lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri361.081lei
I11Capital subscris vărsat10.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă9.888.981lei
I14Venituri totale9.890.082lei
I15Cheltuieli totale9.466.414lei
I16Profit brut423.668lei
I18Profit net351.081lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați53

Indicatori · 2025

Marjă netă3,55%
Marjă brută4,28%
Rentabilitatea capitalurilor97,23%
Rentabilitatea activelor4,65%
Grad de îndatorare95,22%
Lichiditate curentă0,81
Cifră de afaceri pe salariat186.585lei
Fond de rulment-1.339.117lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3832 Activități ale gropilor de gunoi sau ale depozitelor permanente de deșeuri

Cele mai nou înregistrate în județul Teleorman

Întrebări despre ASTRA UPSTREAM S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ASTRA UPSTREAM S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 9.888.981 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 351.081 lei.
ASTRA UPSTREAM S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ASTRA UPSTREAM S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are ASTRA UPSTREAM S.R.L.?
53 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ASTRA UPSTREAM S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 7.187.920 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ASTRA UPSTREAM S.R.L.?
45 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ASTRA UPSTREAM S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ASTRA UPSTREAM S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3832 — Recuperarea materialelor reciclabile sortate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .