CLEANOVIA S.R.L.

Activă

8123 Alte activități de curățenie

CLEANOVIA S.R.L. (CUI 52028861) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Salonta, BIHOR, înregistrată la 25 iunie 2025, cu activitatea principală „alte activități de curățenie” (CAEN 8123).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 74.380 lei, profit net de 29.954 lei, datorii de 191.059 lei, capitaluri proprii de 30.154 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
4.44%
Istoricul rezultatelor
0 ani

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

74.380lei

Venituri totale

118.779lei

Rezultat net

29.954lei

Datorii

191.059lei

Capitaluri proprii

30.154lei

Capital de lucru

203.281lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

14.876lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025045634005
Data înregistrării
25 iunie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
8123 — Alte activități de curățenie
Sediu social
JUD. BIHOR, MUN. SALONTA, STR. DR. VICTOR BABEŞ, NR.5A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate4.44%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate2.06 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate40.27%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare28.11%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate285.243lei
I2Active circulante394.340lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe240.897lei
I5Casa și conturi la bănci153.443lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii191.059lei
I8Venituri în avans458.370lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri30.154lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă74.380lei
I14Venituri totale118.779lei
I15Cheltuieli totale83.164lei
I16Profit brut35.615lei
I18Profit net29.954lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă40,27%
Marjă brută47,88%
Rentabilitatea capitalurilor99,34%
Rentabilitatea activelor4,41%
Grad de îndatorare28,11%
Lichiditate curentă2,06
Cifră de afaceri pe salariat14.876lei
Fond de rulment203.281lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8123 Alte activități de curățenie

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre CLEANOVIA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CLEANOVIA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 74.380 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 29.954 lei.
CLEANOVIA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CLEANOVIA S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are CLEANOVIA S.R.L.?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CLEANOVIA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 191.059 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CLEANOVIA S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CLEANOVIA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CLEANOVIA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8123 — Alte activități de curățenie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .