GMA TRANS RADI SAM S.R.L.

Activă

4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

GMA TRANS RADI SAM S.R.L. (CUI 51909090) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Caraşova Com. Caraşova, CARAŞ-SEVERIN, înregistrată la 4 iunie 2025, cu activitatea principală „alte transporturi terestre de călători n.c.a.” (CAEN 4939).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 52.375 lei, profit net de 164 lei, datorii de 6.297 lei, capitaluri proprii de 364 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 46 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

46

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

46 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
94.54%
Solvabilitate
5.46%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

52.375lei

Venituri totale

61.572lei

Rezultat net

164lei

Datorii

6.297lei

Capitaluri proprii

364lei

Capital de lucru

121lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

52.375lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025039846003
Data înregistrării
4 iunie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
Sediu social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT CARAŞOVA COM. CARAŞOVA, NR.682

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

46clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate5.46%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1.02 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.31%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare94.54%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate243lei
I2Active circulante6.418lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci6.418lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii6.297lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri364lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă52.375lei
I14Venituri totale61.572lei
I15Cheltuieli totale60.804lei
I16Profit brut768lei
I18Profit net164lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă0,31%
Marjă brută1,47%
Rentabilitatea capitalurilor45,05%
Rentabilitatea activelor2,46%
Grad de îndatorare94,54%
Lichiditate curentă1,02
Cifră de afaceri pe salariat52.375lei
Fond de rulment121lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Caraș-Severin

Întrebări despre GMA TRANS RADI SAM S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GMA TRANS RADI SAM S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 52.375 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 164 lei.
GMA TRANS RADI SAM S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus GMA TRANS RADI SAM S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are GMA TRANS RADI SAM S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are GMA TRANS RADI SAM S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 6.297 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are GMA TRANS RADI SAM S.R.L.?
46 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
GMA TRANS RADI SAM S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are GMA TRANS RADI SAM S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .