HYPEFILL EAST S.R.L.

Activă

8292 Activităţi de ambalare

HYPEFILL EAST S.R.L. (CUI 51849494) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Oradea, BIHOR, înregistrată la 26 mai 2025, cu activitatea principală „activităţi de ambalare” (CAEN 8292).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 142.186 lei, profit net de 34.603 lei, datorii de 96.510 lei, capitaluri proprii de 34.903 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
73.44%
Solvabilitate
26.56%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

142.186lei

Venituri totale

142.204lei

Rezultat net

34.603lei

Datorii

96.510lei

Capitaluri proprii

34.903lei

Capital de lucru

34.903lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

71.093lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025037115000
Data înregistrării
26 mai 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
8292 — Activităţi de ambalare
Sediu social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. GEN. GHEORGHE MAGHERU, NR.9, BL.M9, AP.27

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate26.56%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.36 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate24.34%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare73.44%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante131.413lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe79.763lei
I5Casa și conturi la bănci51.650lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii96.510lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri34.903lei
I11Capital subscris vărsat300lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă142.186lei
I14Venituri totale142.204lei
I15Cheltuieli totale106.207lei
I16Profit brut35.997lei
I18Profit net34.603lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă24,34%
Marjă brută25,32%
Rentabilitatea capitalurilor99,14%
Rentabilitatea activelor26,33%
Grad de îndatorare73,44%
Lichiditate curentă1,36
Cifră de afaceri pe salariat71.093lei
Fond de rulment34.903lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8292 Activități de ambalare

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre HYPEFILL EAST S.R.L.

Ce cifră de afaceri are HYPEFILL EAST S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 142.186 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 34.603 lei.
HYPEFILL EAST S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HYPEFILL EAST S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are HYPEFILL EAST S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HYPEFILL EAST S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 96.510 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HYPEFILL EAST S.R.L.?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HYPEFILL EAST S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HYPEFILL EAST S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8292 — Activităţi de ambalare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .