LA PIERDE VREMEA S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

LA PIERDE VREMEA S.R.L. (CUI 51809694) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Nanov Com. Nanov, TELEORMAN, înregistrată la 19 mai 2025, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 67.667 lei, profit net de 6.926 lei, datorii de 21.910 lei, capitaluri proprii de 7.126 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
75.46%
Solvabilitate
24.54%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

67.667lei

Venituri totale

67.698lei

Rezultat net

6.926lei

Datorii

21.910lei

Capitaluri proprii

7.126lei

Capital de lucru

6.688lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

67.667lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025035330007
Data înregistrării
19 mai 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. TELEORMAN, SAT NANOV COM. NANOV, STR. ARMONIEI, NR.11

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate24.54%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.31 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate10.24%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare75.46%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate438lei
I2Active circulante28.598lei
I3Stocuri20.843lei
I4Creanțe3.425lei
I5Casa și conturi la bănci4.330lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii21.910lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri7.126lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă67.667lei
I14Venituri totale67.698lei
I15Cheltuieli totale59.484lei
I16Profit brut8.214lei
I18Profit net6.926lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă10,24%
Marjă brută12,14%
Rentabilitatea capitalurilor97,19%
Rentabilitatea activelor23,85%
Grad de îndatorare75,46%
Lichiditate curentă1,31
Cifră de afaceri pe salariat67.667lei
Fond de rulment6.688lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Teleorman

Întrebări despre LA PIERDE VREMEA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LA PIERDE VREMEA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 67.667 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.926 lei.
LA PIERDE VREMEA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LA PIERDE VREMEA S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are LA PIERDE VREMEA S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LA PIERDE VREMEA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 21.910 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LA PIERDE VREMEA S.R.L.?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LA PIERDE VREMEA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LA PIERDE VREMEA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .