AMT 2025 TRALEX S.R.L.

Activă

4941 Transporturi rutiere de mărfuri

AMT 2025 TRALEX S.R.L. (CUI 51802050) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Întorsura Buzăului, COVASNA, înregistrată la 16 mai 2025, cu activitatea principală „transporturi rutiere de mărfuri” (CAEN 4941).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 448.119 lei, profit net de 25.232 lei, datorii de 128.000 lei, capitaluri proprii de 25.432 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 63 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

63

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

63 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
83.42%
Solvabilitate
16.58%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

448.119lei

Venituri totale

448.172lei

Rezultat net

25.232lei

Datorii

128.000lei

Capitaluri proprii

25.432lei

Capital de lucru

16.474lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

224.060lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025035038002
Data înregistrării
16 mai 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Sediu social
JUD. COVASNA, ORŞ. ÎNTORSURA BUZĂULUI, STR. DUMBRAVEI, NR.26, SPAȚIUL 2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

63clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate16.58%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.13 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate5.63%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare83.42%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate8.958lei
I2Active circulante144.474lei
I3Stocuri3.500lei
I4Creanțe58.099lei
I5Casa și conturi la bănci82.875lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii128.000lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri25.432lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă448.119lei
I14Venituri totale448.172lei
I15Cheltuieli totale412.551lei
I16Profit brut35.621lei
I18Profit net25.232lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă5,63%
Marjă brută7,95%
Rentabilitatea capitalurilor99,21%
Rentabilitatea activelor16,45%
Grad de îndatorare83,42%
Lichiditate curentă1,13
Cifră de afaceri pe salariat224.060lei
Fond de rulment16.474lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Cele mai nou înregistrate în județul Covasna

Întrebări despre AMT 2025 TRALEX S.R.L.

Ce cifră de afaceri are AMT 2025 TRALEX S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 448.119 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 25.232 lei.
AMT 2025 TRALEX S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus AMT 2025 TRALEX S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are AMT 2025 TRALEX S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are AMT 2025 TRALEX S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 128.000 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are AMT 2025 TRALEX S.R.L.?
63 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
AMT 2025 TRALEX S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are AMT 2025 TRALEX S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .