IRIROM & SEBASTIAN S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

IRIROM & SEBASTIAN S.R.L. (CUI 51737695) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Livezeni Com. Livezeni, MUREŞ, înregistrată la 7 mai 2025, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 484.362 lei, profit net de 2.129 lei, datorii de 150.787 lei, capitaluri proprii de 2.329 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 36 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

36

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

36 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Datoriile depășesc totalul activelor.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
100.16%
Solvabilitate
1.55%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

484.362lei

Venituri totale

493.047lei

Rezultat net

2.129lei

Datorii

150.787lei

Capitaluri proprii

2.329lei

Capital de lucru

-242lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

242.181lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025031980004
Data înregistrării
7 mai 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. MUREŞ, SAT LIVEZENI COM. LIVEZENI, STR. LUNGĂ, NR.108

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

36clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate1.55%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.44%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare100.16%

    Datoriile depășesc valoarea activelor.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante150.545lei
I3Stocuri136.683lei
I4Creanțe13.259lei
I5Casa și conturi la bănci603lei
I6Cheltuieli în avans2.571lei

Pasiv

I7Datorii150.787lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.329lei
I11Capital subscris vărsat0lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă484.362lei
I14Venituri totale493.047lei
I15Cheltuieli totale490.455lei
I16Profit brut2.592lei
I18Profit net2.129lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă0,44%
Marjă brută0,54%
Rentabilitatea capitalurilor91,41%
Rentabilitatea activelor1,41%
Grad de îndatorare100,16%
Lichiditate curentă1,00
Cifră de afaceri pe salariat242.181lei
Fond de rulment-242lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre IRIROM & SEBASTIAN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are IRIROM & SEBASTIAN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 484.362 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.129 lei.
IRIROM & SEBASTIAN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus IRIROM & SEBASTIAN S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are IRIROM & SEBASTIAN S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are IRIROM & SEBASTIAN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 150.787 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are IRIROM & SEBASTIAN S.R.L.?
36 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
IRIROM & SEBASTIAN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are IRIROM & SEBASTIAN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .