DYTZU CLAU TRAVEL S.R.L.

Activă

4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

DYTZU CLAU TRAVEL S.R.L. (CUI 51662797) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Racoţi Orş. Tismana, GORJ, înregistrată la 22 aprilie 2025, cu activitatea principală „alte transporturi terestre de călători n.c.a.” (CAEN 4939).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 10.200 lei, profit net de 402 lei, datorii de 4.168 lei, capitaluri proprii de 602 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 59 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

59

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

59 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
87.38%
Solvabilitate
12.62%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

10.200lei

Venituri totale

10.800lei

Rezultat net

402lei

Datorii

4.168lei

Capitaluri proprii

602lei

Capital de lucru

602lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025028533004
Data înregistrării
22 aprilie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
Sediu social
JUD. GORJ, SAT RACOŢI ORŞ. TISMANA, STR. PRINCIPALĂ, NR.50

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

59clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate12.62%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.14 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate3.94%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare87.38%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante4.770lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci4.770lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii4.168lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri602lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă10.200lei
I14Venituri totale10.800lei
I15Cheltuieli totale10.330lei
I16Profit brut470lei
I18Profit net402lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă3,94%
Marjă brută4,61%
Rentabilitatea capitalurilor66,78%
Rentabilitatea activelor8,43%
Grad de îndatorare87,38%
Lichiditate curentă1,14
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment602lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre DYTZU CLAU TRAVEL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DYTZU CLAU TRAVEL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 10.200 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 402 lei.
DYTZU CLAU TRAVEL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DYTZU CLAU TRAVEL S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are DYTZU CLAU TRAVEL S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DYTZU CLAU TRAVEL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 4.168 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DYTZU CLAU TRAVEL S.R.L.?
59 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DYTZU CLAU TRAVEL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DYTZU CLAU TRAVEL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .