MAPU SERVICES S.R.L.

Activă

9522 Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc şi a echipamentelor pentru casă şi grădină

MAPU SERVICES S.R.L. (CUI 51656981) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 17 aprilie 2025, cu activitatea principală „repararea dispozitivelor de uz gospodăresc şi a echipamentelor pentru casă şi grădină” (CAEN 9522).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 200.456 lei, profit net de 33.441 lei, datorii de 121.510 lei, capitaluri proprii de 33.641 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
78.32%
Solvabilitate
21.68%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

200.456lei

Venituri totale

200.531lei

Rezultat net

33.441lei

Datorii

121.510lei

Capitaluri proprii

33.641lei

Capital de lucru

27.657lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

100.228lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025028121007
Data înregistrării
17 aprilie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
9522 — Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc şi a echipamentelor pentru casă şi grădină
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, FRUMUŞANI, NR.5, BL.43, SC.1, ET.5, AP.32

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate21.68%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.23 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate16.68%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare78.32%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.984lei
I2Active circulante149.167lei
I3Stocuri18.065lei
I4Creanțe123.535lei
I5Casa și conturi la bănci7.567lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii121.510lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri33.641lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă200.456lei
I14Venituri totale200.531lei
I15Cheltuieli totale165.126lei
I16Profit brut35.405lei
I18Profit net33.441lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă16,68%
Marjă brută17,66%
Rentabilitatea capitalurilor99,41%
Rentabilitatea activelor21,55%
Grad de îndatorare78,32%
Lichiditate curentă1,23
Cifră de afaceri pe salariat100.228lei
Fond de rulment27.657lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre MAPU SERVICES S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MAPU SERVICES S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 200.456 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 33.441 lei.
MAPU SERVICES S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MAPU SERVICES S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are MAPU SERVICES S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MAPU SERVICES S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 121.510 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MAPU SERVICES S.R.L.?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MAPU SERVICES S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MAPU SERVICES S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9522 — Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc şi a echipamentelor pentru casă şi grădină.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .