REEBE IMPEX S.R.L.

Activă

8299 Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

REEBE IMPEX S.R.L. (CUI 51562623) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Ştefăneşti Com. Ştefăneşti, VÂLCEA, înregistrată la 2 aprilie 2025, cu activitatea principală „alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.” (CAEN 8299).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 74.660 lei, profit net de 137.614 lei, datorii de 130.557 lei, capitaluri proprii de 37.814 lei, 13 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
77.54%
Solvabilitate
22.46%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

74.660lei

Venituri totale

711.735lei

Rezultat net

137.614lei

Datorii

130.557lei

Capitaluri proprii

37.814lei

Capital de lucru

9.787lei

Salariați

13

Cifră de afaceri pe salariat

5.743lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025023779001
Data înregistrării
2 aprilie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
8299 — Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Sediu social
JUD. VÂLCEA, SAT ŞTEFĂNEŞTI COM. ŞTEFĂNEŞTI, STR. SCHITULUI, NR.51

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate22.46%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.07 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate184.32%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare77.54%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate28.027lei
I2Active circulante140.344lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe128.507lei
I5Casa și conturi la bănci11.837lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii130.557lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri37.814lei
I11Capital subscris vărsat0lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă74.660lei
I14Venituri totale711.735lei
I15Cheltuieli totale557.340lei
I16Profit brut154.395lei
I18Profit net137.614lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați13

Indicatori · 2025

Marjă netă184,32%
Marjă brută206,8%
Rentabilitatea capitalurilor363,92%
Rentabilitatea activelor81,73%
Grad de îndatorare77,54%
Lichiditate curentă1,07
Cifră de afaceri pe salariat5.743lei
Fond de rulment9.787lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8299 Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre REEBE IMPEX S.R.L.

Ce cifră de afaceri are REEBE IMPEX S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 74.660 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 137.614 lei.
REEBE IMPEX S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus REEBE IMPEX S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are REEBE IMPEX S.R.L.?
13 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are REEBE IMPEX S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 130.557 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are REEBE IMPEX S.R.L.?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
REEBE IMPEX S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are REEBE IMPEX S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8299 — Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .