TOTAL INSTAL SERVICES S.R.L.

Activă

4322 Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

TOTAL INSTAL SERVICES S.R.L. (CUI 51496503) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Zalău, SĂLAJ, înregistrată la 21 martie 2025, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat” (CAEN 4322).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 347.026 lei, profit net de 29.641 lei, datorii de 186.308 lei, capitaluri proprii de 32.641 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 57 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

57

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

57 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
85.09%
Lichiditate
0.97 x

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

347.026lei

Venituri totale

347.029lei

Rezultat net

29.641lei

Datorii

186.308lei

Capitaluri proprii

32.641lei

Capital de lucru

-5.969lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

115.675lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025020634008
Data înregistrării
21 martie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
Sediu social
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. NOUĂ, NR.12, BL.N12, AP.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

57clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate14.91%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.97 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate8.54%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare85.09%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate38.610lei
I2Active circulante180.339lei
I3Stocuri16.845lei
I4Creanțe130.925lei
I5Casa și conturi la bănci32.569lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii186.308lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri32.641lei
I11Capital subscris vărsat3.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă347.026lei
I14Venituri totale347.029lei
I15Cheltuieli totale311.987lei
I16Profit brut35.042lei
I18Profit net29.641lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă8,54%
Marjă brută10,1%
Rentabilitatea capitalurilor90,81%
Rentabilitatea activelor13,54%
Grad de îndatorare85,09%
Lichiditate curentă0,97
Cifră de afaceri pe salariat115.675lei
Fond de rulment-5.969lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Cele mai nou înregistrate în județul Sălaj

Întrebări despre TOTAL INSTAL SERVICES S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TOTAL INSTAL SERVICES S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 347.026 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 29.641 lei.
TOTAL INSTAL SERVICES S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TOTAL INSTAL SERVICES S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are TOTAL INSTAL SERVICES S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TOTAL INSTAL SERVICES S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 186.308 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TOTAL INSTAL SERVICES S.R.L.?
57 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TOTAL INSTAL SERVICES S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TOTAL INSTAL SERVICES S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .