REBEGARDEN 2022 S.R.L.

Activă

4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

REBEGARDEN 2022 S.R.L. (CUI 51441290) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Fierbinţii de Jos Orş. Fierbinţi-Târg, IALOMIŢA, înregistrată la 12 martie 2025, cu activitatea principală „lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (CAEN 4100).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 444.141 lei, profit net de 4.424 lei, datorii de 242.110 lei, capitaluri proprii de 4.624 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 40 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

40

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

40 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
98.13%
Solvabilitate
1.87%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

444.141lei

Venituri totale

454.310lei

Rezultat net

4.424lei

Datorii

242.110lei

Capitaluri proprii

4.624lei

Capital de lucru

-10.082lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

111.035lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025017935008
Data înregistrării
12 martie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Sediu social
JUD. IALOMIŢA, SAT FIERBINŢII DE JOS ORŞ. FIERBINŢI-TÂRG, STR. CIMITIRULUI, NR.30

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

40clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate1.87%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.96 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate1%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare98.13%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate14.706lei
I2Active circulante232.028lei
I3Stocuri104.071lei
I4Creanțe85.953lei
I5Casa și conturi la bănci42.004lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii242.110lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri4.624lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă444.141lei
I14Venituri totale454.310lei
I15Cheltuieli totale446.609lei
I16Profit brut7.701lei
I18Profit net4.424lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă1%
Marjă brută1,73%
Rentabilitatea capitalurilor95,67%
Rentabilitatea activelor1,79%
Grad de îndatorare98,13%
Lichiditate curentă0,96
Cifră de afaceri pe salariat111.035lei
Fond de rulment-10.082lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Cele mai nou înregistrate în județul Ialomița

Întrebări despre REBEGARDEN 2022 S.R.L.

Ce cifră de afaceri are REBEGARDEN 2022 S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 444.141 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.424 lei.
REBEGARDEN 2022 S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus REBEGARDEN 2022 S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are REBEGARDEN 2022 S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are REBEGARDEN 2022 S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 242.110 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are REBEGARDEN 2022 S.R.L.?
40 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
REBEGARDEN 2022 S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are REBEGARDEN 2022 S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .