BLOOMING SOUL JOURNEYS S.R.L.

Activă

8559 Alte forme de învăţământ n.c.a.

BLOOMING SOUL JOURNEYS S.R.L. (CUI 51439729) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Deva, HUNEDOARA, înregistrată la 12 martie 2025, cu activitatea principală „alte forme de învăţământ n.c.a.” (CAEN 8559).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 5.094 lei, profit net de 1.132 lei, datorii de 17.587 lei, capitaluri proprii de 1.332 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 52 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

52

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

52 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
92.96%
Solvabilitate
7.04%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

5.094lei

Venituri totale

17.919lei

Rezultat net

1.132lei

Datorii

17.587lei

Capitaluri proprii

1.332lei

Capital de lucru

-2.230lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025017717006
Data înregistrării
12 martie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
8559 — Alte forme de învăţământ n.c.a.
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. BEJAN, BL.77, SC.3, ET.1, AP.47

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

52clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate7.04%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.87 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate22.22%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare92.96%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate3.562lei
I2Active circulante15.357lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci15.357lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii17.587lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.332lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă5.094lei
I14Venituri totale17.919lei
I15Cheltuieli totale16.576lei
I16Profit brut1.343lei
I18Profit net1.132lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă22,22%
Marjă brută26,36%
Rentabilitatea capitalurilor84,98%
Rentabilitatea activelor5,98%
Grad de îndatorare92,96%
Lichiditate curentă0,87
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-2.230lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre BLOOMING SOUL JOURNEYS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BLOOMING SOUL JOURNEYS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 5.094 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.132 lei.
BLOOMING SOUL JOURNEYS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BLOOMING SOUL JOURNEYS S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are BLOOMING SOUL JOURNEYS S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BLOOMING SOUL JOURNEYS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 17.587 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BLOOMING SOUL JOURNEYS S.R.L.?
52 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BLOOMING SOUL JOURNEYS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BLOOMING SOUL JOURNEYS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8559 — Alte forme de învăţământ n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .