EURO PACKAGING S.R.L.

Activă

8292 Activităţi de ambalare

EURO PACKAGING S.R.L. (CUI 51396946) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 5 martie 2025, cu activitatea principală „activităţi de ambalare” (CAEN 8292).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 909.614 lei, profit net de 26.893 lei, datorii de 139.851 lei, capitaluri proprii de 27.893 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 59 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

59

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

59 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
83.37%
Solvabilitate
16.63%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

909.614lei

Venituri totale

910.403lei

Rezultat net

26.893lei

Datorii

139.851lei

Capitaluri proprii

27.893lei

Capital de lucru

27.804lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025015640009
Data înregistrării
5 martie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
8292 — Activităţi de ambalare
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM VALEA DOFTANEI, NR.121-125, CORP 4. TRONSON 1, ET.3, AP.60

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

59clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate16.63%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.2 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate2.96%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare83.37%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate89lei
I2Active circulante167.655lei
I3Stocuri115.743lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci51.912lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii139.851lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri27.893lei
I11Capital subscris vărsat1.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă909.614lei
I14Venituri totale910.403lei
I15Cheltuieli totale878.509lei
I16Profit brut31.894lei
I18Profit net26.893lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă2,96%
Marjă brută3,51%
Rentabilitatea capitalurilor96,41%
Rentabilitatea activelor16,03%
Grad de îndatorare83,37%
Lichiditate curentă1,20
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment27.804lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8292 Activități de ambalare

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre EURO PACKAGING S.R.L.

Ce cifră de afaceri are EURO PACKAGING S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 909.614 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 26.893 lei.
EURO PACKAGING S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EURO PACKAGING S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are EURO PACKAGING S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EURO PACKAGING S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 139.851 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EURO PACKAGING S.R.L.?
59 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EURO PACKAGING S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EURO PACKAGING S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8292 — Activităţi de ambalare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .