P&C BLACKSPEED EXPEDITION S.R.L.

Activă

5320 Alte activităţi poştale şi de curier

P&C BLACKSPEED EXPEDITION S.R.L. (CUI 51362978) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Deva, HUNEDOARA, înregistrată la 27 februarie 2025, cu activitatea principală „alte activităţi poştale şi de curier” (CAEN 5320).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 179.326 lei, profit net de 18.777 lei, datorii de 96.253 lei, capitaluri proprii de 18.977 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 54 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

54

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

54 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.35 x
Îndatorare
83.53%

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

179.326lei

Venituri totale

179.966lei

Rezultat net

18.777lei

Datorii

96.253lei

Capitaluri proprii

18.977lei

Capital de lucru

-62.499lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

89.663lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025014065009
Data înregistrării
27 februarie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
5320 — Alte activităţi poştale şi de curier
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, ALEEA ROMANILOR, NR.23, BL.12, SC.2, AP.107

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

54clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate16.47%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.35 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate10.47%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare83.53%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate81.476lei
I2Active circulante33.754lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe4lei
I5Casa și conturi la bănci33.750lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii96.253lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri18.977lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă179.326lei
I14Venituri totale179.966lei
I15Cheltuieli totale159.390lei
I16Profit brut20.576lei
I18Profit net18.777lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă10,47%
Marjă brută11,47%
Rentabilitatea capitalurilor98,95%
Rentabilitatea activelor16,3%
Grad de îndatorare83,53%
Lichiditate curentă0,35
Cifră de afaceri pe salariat89.663lei
Fond de rulment-62.499lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

5320 Alte activități poștale și de curier

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre P&C BLACKSPEED EXPEDITION S.R.L.

Ce cifră de afaceri are P&C BLACKSPEED EXPEDITION S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 179.326 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 18.777 lei.
P&C BLACKSPEED EXPEDITION S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus P&C BLACKSPEED EXPEDITION S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are P&C BLACKSPEED EXPEDITION S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are P&C BLACKSPEED EXPEDITION S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 96.253 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are P&C BLACKSPEED EXPEDITION S.R.L.?
54 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
P&C BLACKSPEED EXPEDITION S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are P&C BLACKSPEED EXPEDITION S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5320 — Alte activităţi poştale şi de curier.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .