LUKAUTO LUCIAN S.R.L.

Activă

8553 Şcoli de conducere (pilotaj)

LUKAUTO LUCIAN S.R.L. (CUI 51353406) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Lupeni, HUNEDOARA, înregistrată la 26 februarie 2025, cu activitatea principală „şcoli de conducere (pilotaj)” (CAEN 8553).

A depus 1 situație financiară la Ministerul Finanțelor, între 2025 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 181.820 lei, profit net de 57.788 lei, datorii de 35.219 lei, capitaluri proprii de 57.988 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 86 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

86

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

86 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.37 x
Istoricul rezultatelor
0 ani

Calculat dintr-un singur bilanț depus — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

181.820lei

Venituri totale

181.820lei

Rezultat net

57.788lei

Datorii

35.219lei

Capitaluri proprii

57.988lei

Capital de lucru

13.026lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

90.910lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2025013666005
Data înregistrării
26 februarie 2025

Activitate și sediu

Activitate principală
8553 — Şcoli de conducere (pilotaj)
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, MUN. LUPENI, STR. VIITORULUI, BL.A6, SC.1, ET.PARTER, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Risc, 2025

86clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate62.21%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.37 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate31.78%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare37.79%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

1 exerciții depuse, 2025–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate44.962lei
I2Active circulante48.245lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci48.245lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii35.219lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri57.988lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă181.820lei
I14Venituri totale181.820lei
I15Cheltuieli totale122.250lei
I16Profit brut59.570lei
I18Profit net57.788lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă31,78%
Marjă brută32,76%
Rentabilitatea capitalurilor99,66%
Rentabilitatea activelor62%
Grad de îndatorare37,79%
Lichiditate curentă1,37
Cifră de afaceri pe salariat90.910lei
Fond de rulment13.026lei

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8553 Școli de conducere (pilotaj)

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre LUKAUTO LUCIAN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LUKAUTO LUCIAN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 181.820 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 57.788 lei.
LUKAUTO LUCIAN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LUKAUTO LUCIAN S.R.L.?
1 bilanț, din 2025 până în 2025.
Câți angajați are LUKAUTO LUCIAN S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LUKAUTO LUCIAN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 35.219 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LUKAUTO LUCIAN S.R.L.?
86 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LUKAUTO LUCIAN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LUKAUTO LUCIAN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8553 — Şcoli de conducere (pilotaj).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .